• Francie

Drama / Romantický / Hudební

Velká Británie / Francie / USA, 2015, 96 min

Ve feedech na facebooku jsem se od mnoha producentů dočetl, jaký mají strach z tohoto filmu, jak se mu už dopředu všichni vysmívali, že to bude krávovina a hrozně neupřímný film. A teď, když jsem se to viděl, mi nepřipadá, že by na tom bylo něco neosobního. Jistě tam není veškerá ta omáčka která Colea musela provázet kolem toho všeho u produkování muziky, ale tak i bez toho se to obešlo. Místo toho tam byl nový barák, dělání střechy, umrlec a veškerá omáčka, která do toho kupodivu sedla. Film rozhodně nestojí na Efronovi. Frajer nepoužívá moc obličejů a téměř celý film se tváří pořád stejně... Film je hlavně o muzice a ta to vede. Nejsem nějaký velký nadšenec housu, sem tam si ho poslechnu, ale spíš když na něj narazím náhodou, ale tady to byl pořádný nářez. Hlavně si dát takovou muziku na velkým fesťáku.. to musí být velká sranda... za mě hezkých 6/10(4.11.2015)

Průměrná oddechovka o Zacovi-Švandovi DJovi plná klišé a duc duc jamů, některých celkem dobrých. Wes perfektní, Emily překvapivě výborná a na zbytek osazenstva se leda tak pěkně kouká. Pokud od toho člověk moc neočekává nebo je fanošuk electro hudby, tak bude určitě spokojen nebo minimálně neuražen.(31.10.2015)

Zac Efron mi začíná celkem sedět, jeho filmy jsou trendy a kouká se na ně příjemně. We Are your friends je typický chill movie s pěknýma kočkama ( Emily jsi boží!!), slušnou hudbou, pořádnou párty a nechybí i drogy, tedy víceméně život dnešních teenejždrů. Příjemně jsem se bavil, ke konci však lehce dojemné až smutné. 80%(12.2.2017)

Máte rádi electro? Máte rádi Djs? Rádi si občas trsnete nebo zapaříte v klubu (nebo alespoň dříve jste pařili a teď už na to není kdy nebo se vám nelíbí, co hrají a přijdete si na to moc staří)? Tak potom je tohle pravý film pro vás... jo dějově je to o hovně... ale upřímně, kolik filmů není? Jde o tu atmosféru a ta tady byla. Já si u filmu slušně zatancovala na mém křesle (no dobře, je to ta druhá nejlevnější židle z Ikey, co vám tu budu nalhávat, jsem chudý student) a prostě se mi přesně strefil do nálady. K tomu se dozvíte něco málo o Djingu (nemám páru, jak se to píše, či zda je to reálné slovo), že je to všechno o BPM aka jakmile dosáhnete 128 BPM, tak ovládáte celé publikum a to jak se hýbe. No a tenhle film mě prostě dostal do té správné tepové frekvence a dokonce jsem místy měla husí kůži (jakože fakt!). Jdu si hned najít celý soundtrack, něco málo znám, zbytek ale budu následující týden poslouchat v jednom kuse. Jo a prostě, kdo vyrůstal na Zacu Efronovi a jeho rolích v HSM, Hairspray atd.. tak sorry, ale prostě furt vám bude připadat sexy :)(6.1.2016)

Toto nie je môj hudobný štýl, aby bolo jasné, každopádne nestrhávam mu za to body. Hudba sa práve že celkom dala, ale bohužiaľ aj keď je takýchto filmov málo a o to mi prišiel tento film zaujímavejší, dej sa vlastne nikam moc neposúva a celkovo nemá moc čo ponúknuť. Herci fajn, dokážu potiahnuť film, aby to nebola vyložená nuda, ale We Are Your Friends nefunguje naplno skoro v žiadnom smere alebo žánre, či už je to romantický, dráma alebo hudobný. 65% - 3*(18.2.2016)

• - Originální název filmu We Are Your Friends vychází z názvu skladby hudebního dua Justice, která zazněla i v traileru. (vteco)

• - V titulcích je ještě jedna scéna. (romajz15)

• - Natáčanie odštartovalo 18. augusta 2014 v San Fernando Valley. (peiton)