Grace je příběh vyprávěný úplně novým způsobem – očima dívky posedlé ďáblem. Alexia Fast (Jack Reacher: Poslední výstřel) se představuje v roli Grace: naivní, půvabné a nevinné čerstvé vysokoškolačky, která si zvyká na nové prostředí i na svou novou spolubydlící. Když se ale jejího těla zmocní temné síly a rozpoutají chaos, Grace se ocitá zpátky v mrazivé náruči přísné babičky (Lin Shaye) a neúprosných pravidel církve. I tady ji ale pronásledují vzpomínky na děsivou smrt matky a hluboce zakořeněné destruktivní touhy. Je jí jasné, že démony ve svém těle musí zastavit dřív, než bude pozdě. (Bontonfilm)

Campbell

Grace je podprůměrný exorcist film o posednuté dívce, která sem tam něco vidí, sem tam něco špatného udělá, ale hlavně řeší svůj vztah s matkou, knězem, atd... Je to děsně nezajímavé, bez atmosféry a nudné. Škoda protože premisa není špatná. Film je zajímavý snad jen tím že je točený POV neboli pohled z první osoby, to mohlo vyniknout, ale ne je to i tak nezajímavé. A to neustálé kňučení mě začalo ke konci silně srát. ()

sedm.1

Grace se určitě nedá vytknout její originální zpracování, kdy je film odvyprávěn doslova z pohledu hlavní hrdinky, ovšem co je to platné, když jde o jedinou věc, o které se dá v souvislosti s touto podívanou mluvit jako o pozitivní. Filmy o vymítání vážně zbožňuju, ovšem Grace patří v tomto subžánru opravdu k tomu vůbec nejslabšímu, co jsem kdy viděl. Jeff Chan, jako scénárista a režisér v jedné osobě tak tedy sice možná zabodoval onou zajímavou formou pojetí Grace, ovšem ve výsledku toho vůbec nedokázal jakýmkoliv způsobem využít, a tak i přesto natočil vážně naprosto obyčejný, zcela nevýrazný a hlavně nudný thriller o posednutí, ale navíc s tím, že do toho zapletl i duchařské elementy, no prostě takový kočkopsí dortík, v němž navíc chybělo i napětí, atmosféra, nějaké nápady, či alespoň působivý vizuál, no a závěrečné finále, respektive rozuzlení, pak vyznělo jako pořádná blamáž, do níž byla zakomponována i jakási pomsta, no popokatepetl jako blázen 8D. Navíc zde k lepšímu vnímání filmu tentokrát nepomohl ani mdlý casting, plný nevýrazných a nezajímavých herců, což se dá ovšem konstatovat i o jejich postavách. Grace je zkrátka opravdu nezáživná podívaná, s nezajímavým dějem, bez tempa, zkrátka a jednoduše, bída s nouzí. ()

Rathalos

Horory o posadnutosti diablom mam v laske a tento urcite radim medzi tie lepsie,skvela temna atmosfera,znepokojiva hudba,vyborna a aj krasna herecka Alexia Fast a perfektna netradicna kamera,ktora ma fakt bavila,no a co sa mi na tom najviac pacilo,bol moj strach,ked sa bojim,tak je to to najlepsie,co mozem zazit v tomto zanri...:-) ()

ShiShinka odpad!

Kdyby to byla jenom otřesná nuda, kde se hlavní hrdinka pořád jen někde plouží a do toho více či méně oddechuje. Ale holka kašle krev a babka jí nadává, že jak se to chová v kostele. Takže jsem se buď nudila, nebo jsem byla brutálně vytočená z demence aktérů. A to nejsou zrovna emoce, které bych chtěla v odpočinkovou neděli prožívat. ()

Slartibarkfast

Grace na svět přišla za velmi smutných okolností, kdy jí při porodu zemřela matka a otce nikdy nepoznala. Celé své dětství tedy prožila se svou babičkou, zfanatizovanou katoličkou. Když se ve svých osmnácti s biblí v ruce vydává na školu poznávat celý širý a cizí svět, je jasné, že se svým přísným vychováním bude těžké mezi ostatní zapadnout. Celičký film je natáčen pohledem démona v těle oběti, jak si s ní pohrává a jak ji klame, takže hlavní hrdinku zahlédneme jen letmo v odrazech zrcadel a podobně. Bohužel, celkem slibné téma spláchne do propadliště dějin velmi nudný a rozkouskovaný scénář a odfláknuté finále. Není to horor o vymítání, je to zkrátka jen halucinogenní "lekačka" s trochou krve v závěru, ke kterému se musíme prohrabat přes hromadu nudných scén, které spolu vlastně ani moc nesouvisí. Při závěrečných titulcích jsem byl zklamán a připadal jsem si okraden o kus mého života. Naneštěstí znám i horší kusy, takže dvě hvězdičky. 35% ()

• Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie ve městě Vancouver. (Terva)