Zoostory (studentský film)

• Česko

ZOO

Krátkometrážní

Česko, 2014, 14 min

Tereza Kovářová, Edward Albee (divadelní hra)

Robert Fischer

Orlin Stanchev

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (7)

Výborné herecké výkony, obzvláště kameraman Stanchev se hodně vytáhl. Kovářová evidentně ví, co chce, a umí toho dosáhnout.(12.4.2015)

Srdcovka.(3.9.2014)

Jedno nelze mladé autorce upřít - vybírá si zajímavá témata, ať už vlastní či ze světové literatury. Převedení z lavičky v newyorském Central Parku do kupé je scénaristicky dobře promyšleným tahem, nevadí tolik ani odklon od literární předlohy i když téma poněkud rozmělňuje. Slabší je převedení dialogů do dnešního jazyka, tak, aby zůstalo stupňující se napětí a byl zároveň pro diváka zajímavý. Autorka má zřejmě jasnou představu, jakého výsledného efektu chce dosáhnout, ale vedení herců je zatím nezvládnuté.(12.4.2015)

Lidské zoo máme kolem sebe denně - každý z těchto tvorů udělá denně stovky rozhodnutí, zde je několik z nich. Velmi slušná psychologie v necelé čtvrt hodince.(12.4.2015)

Orlin Stanchev geniální. Minimum prostředků - maximální účinek. Doporučuju.(29.3.2015)

Pěkná hříčka...jen mi uniká, o čem vlastně je.(20.7.2015)

Je to dobré, jenom nevím, o co tam jde. Nějak mi uniká ta pointa...(16.8.2015)