Reklama

Reklama

Čertův mlýn

(studentský film)
Trailer

Obsahy(1)

Film z produkce SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky a jejího studenta Jiřího Česáka, který během jednoho pololetí vytvořil krátkou pohádku.
Čertův mlýn je příběh mladého Štěpána, který se vydává na vandr světem, aby přišel k penězům potom, co ho sedlák vyhnal. Cestou přichází ke starému mlýnu, který se zdá už několik let opuštěný. Přesto v něm každou noc hlídá čert, aby chytal nevinné lidské duše a bral je s sebou do pekla. (TaTarak)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (8)

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Tak v prvom rade by to chcelo vymeniť nezáživného rozprávača a nahradiť ho niekym, kto by tomu dal dušu a srdce. Vizuálne (krajina - prostredie, mlyn, víly) je to však nádherné. Na čertoch by som ešte popracoval, najmä na Luciferovi.A potom tu je samotný príbeh. Riadne nedokonalý, tuctový a akoby narýchlo napísaný. Ale ten vizuál okolia ma dostal. ()

SAJA 

všechny recenze uživatele

Na studenta pěkně udělané efekty atd... Troška by se mohl učit...ALE ! Hvězda dolů za vypravěče... Četl to jak televizní týdeník za komančů a navíc huhňal z čehož vyplývá, že hluboký hlas není zárukou příjemného poslechu...Další hvězda dolu za retardovaného čerta, který se nechoval jako čert, ale jako opice...A poslední hvezda dolů za toho mládence, který se choval jako nějaké namyšlené princatko... Přijde mi to jako zbytečné chyby, které nemusely být... Škoda ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Měli k tomu přidat znakovou řeč pro hluchoněmé, protože ani já jsem jim během těch dialogů moc nerozuměl a to nechci jen papouškovat ostatní. Je to holá skutečnost. Samotný vypravěč tomu taky mohl přidat šťávu, nicméně speciální efekty nebyli zas až tak špatné. Zatím asi to nejlepší, co jsem od tohoto studentského režiséra viděl, nicméně k průměru tomu přece jenom ještě něco chybělo. Viděl jsem už daleko lepší české a slovenské studijní projekty… ()

Kolssteyn 

všechny recenze uživatele

Když už musí být vždycky čerti blbci, tak ten v hlavní roli to aspoň uměl zahrát. Vypraveč však měl hlas jako vyděrač po telefonu v německé detektivce a kromě toho, že čerti měli poměrně vyprané oblečení, sám Lucifer byl vymydlený i v obličeji... plochost děje snad ani netřeba komentovat. Na české poměry však příjemné. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama