Deathstroke: Arkham Assassin

Krátkometrážní / Akční
USA, 2014, 8 min

Předloha:

Marv Wolfman (komiks), George Pérez (komiks)

Scénář:

Chris White

Kothy

Celkem povedený fanouškovský kraťas. Deathstroke jim všem pěkně naloží. Mají to docela vychytané. :) ()

Caszidy

Tyhle amatérské filmy se strašně těžko hodnotí, na jednu stranu je z toho cítit, že si autoři dali strašnou práci, plno prvků je opravdu povedených, ale zároveň je zde další spousta věcí, z nichž čiší fakt, že je vlastně všechno dělané "někde v garáži na koleni". Zde mi nejvíc vadil zvuk. Nejlépe lze pak hodnotit kostým samotného Deathstrokea. ()

jh666

Jeden z těch lepších fanmadů. Deathsroke je tu pořádnej badass. Jen s tím CGI nebo co to bylo, mohli trochu ubrat. 70 % ()

ledzepfan

Deathstroke je tak chytlavý charakter, že jen sám o sobě utáhne lecjaké zpracování.. Tohle je vcelku povedený fankraťas.. jen se s tou hrstkou anonimních pěšáčků Deathstroke mazlí něják moc dlouho... Myslím, že za 30 sekund by nemělo být co řešit. ()

iXtr3m3

Veľmi slušný kraťas na svoju dobu. Dnes by to už s tým CGI nebolo ono, ale na svoju dobu pár rokov dozadu to ešte šlo. ()

Snehurva

Pěkný kraťas a fanoušci si s tím dali práci :) Vidět s ním nějaký animák by bylo super. Stegr: díky za odkaz ;) ()