Games TV (TV pořad)

Česko, 2014, 5 min

Jiří Markvart

Účinkují:

Lukáš Grygar

Komentáře uživatelů k TV pořadu (12)

Letem herním světem ve formě týdeníku, který má jedinou funkci; a to sice přístupnou formou představit "co herní týden dal". Autoři však sobě sama podrážejí nohy úvodní odstrašující epizodou; přes neustále švenkování kamerou se na to nedalo koukat a moderátorova rádoby cool pařanská póza/mluva se zase nedala poslouchat. Je smutné slyšet něco takového z úst děcka, je o to smutnější slyšet to ve stylizované podobě z úst inteligentní třicetileté bytosti. Naštěstí dal někdo tvůrcům výchovný pohlavek, který si vzali k srdci a tak to od druhého dílu je i navzdory přetrvávající "echt pražštině" přesně tím, čím to chce být. Tedy pořadem pro lidi, kteří si rádi tu a tam něco zahrají, ale nemají čas či chuť dění na herní scéně pravidelně sledovat. A ano, opravdu to tedy není pro někoho, kdo se na herní scéně orientuje, protože pro takového jedince to nemá sebemenší přidanou hodnotu. PS: "Druhá řada" z roku 2017 výrazně lepší; přešlo se na koncept jdoucí více pod povrch témat i záběru. Rázem to má opodstatnění. "První řada" 2014 - 2016: 3/5 "Druhá řada" od 2017: 5/5(22.9.2014)

Ten ginger, co to uvádí se vyzná. Shrnutí podstatných novinek je taky fajn ale za těch pár minut se toho moc stihnout nedá. Některé hry by se mohly rozebírat klidně dýl.(5.11.2014)

Velice povedená videoherní relace, která se bohužel na ploše pěti minut nestihne nad něčím vyloženě pozastavit a rozebrat to do detailu. Janchorův styl vyjadřování a humoru se mi líbí, ale to už dlouhá léta, co působil (a působí) v časopisu LEVEL. A jelikož dění na herní scéně nesleduji tak náruživě jako před lety, stačí mi i tohle k dostatečné a plně uspokojující orientaci ve videoherní problematice.(9.2.2015)

Pěkná informačně-herní jednohubka u které by bylo fajn prodloužit jednotlivé díly aspoň na 10 minut. Jinak Lukáš je výborný moderátor který se dobře poslouchá. Takže v celku vše Ok.(4.11.2014)

Výbornej formát a super moderátor.(22.6.2015)

Skvelé, len škoda, že také krátke. Kľudne aj pol hoďka na diel.(13.6.2016)

Zábavné a svižné, tak to má být! Kdo chce více informací, nechť jde na web! Bohužel jako u celého Games.cz se zde vybírají "divné", ošklivé a malé nezávislé hry, které mě nezajímají a velké AAA tituly se ignorují, protože ty je nebaví... Je to škoda, protože forma je zábavná a Grygar se dobře poslouchá, ale bohužel 10 minut mele o něčem co mně ve většině případů moc nezajímá.(15.2.2016)

Slabší pořád o hrách. Vždy novinky a jedna recenze, víc se do 5-6 minut dostat nedá.(12.3.2015)

Je to moc krátký, ale forma je fajn.(19.1.2015)

Jako dobrý, ale ta stopáž je skutečně minimální..(4.5.2015)

• Reiner

Hezké, ale stopáž je malá. Není to propracované. Prostě taková náhražka - světélko, které se připomene, jen když je potřeba. Nic, co by stálo za to dlouhodobě sledovat :((13.10.2014)

Vědět to, tak se narodím o nějaký ten rok zpátky, abych se mohla kasat tím, že jsem byla u herních začátků v ČR. Games.cz se rozhodli vydat dobrou cestou. I když se jedná o první herní vlaštovku podobného směru, kvalita je občas pochybně dobrá. Některé díly jsou inteligentní, zábavné i plné zajímavých informací, jenže těch je tak málo, že se ani nevyplatí na něj čekat. Zvláště pokud herní průmysl znáte jako vlastní boty. Pro ty ostatní může být občasná zábava.(2.9.2015)