James Delaney přijde zdánlivě o všechno, ale zatímco je sužován zničující zradou, uvědomí si, že je ohrožena i jeho svoboda. Koruna a společnost, které dostanou kýženou příležitost, osnují spiknutí, jak ho jednou provždy zneškodnit. Jinde se Lorna vydává zjistit pravdu, zatímco Zilpha tu svou již patrně našla. (HBO Europe)

tron

Spoilery. Vražda, zrada, väzenie... a mučenie. Nakoniec sa ukazuje, že James vlastne nikdy poriadny plán nemal, čiže moje počiatočné prirovnávanie k megarománu Gróf Monte Christo bolo predčasné. I tak ale skvelá "vízia" starého, temného a riadne drsného Anglicka. ()

Slasher

Tak zdá se poslední 3 díly se to všechno hezky semele dle nadějí, zvlášt super díl pro všechny fandy starý dobrý evropský tortury. "What kind of rational man believes in justice?" ()

darkrobyk

Smyčka se utahuje a zdá se, že nepřátelé jsou na koni. Tedy Jamesovi nepřátelé. Nejprve to vypadalo, že James je neskutečně hloupý a neodhadnul dostatečně, co s ním bude dál. Nakonec se ukáže, že i to měl ve svém plánu. A protože je zjevně masochista, tak si vše náramně užil. Nejlepší byly halucinogenní sny, ale trochu mne zamrzelo, že se přeci jen tvůrci nedali cestou fantasy a neotevřeli dveře naplno temné magii. ()

Forsberg11

No kenečne epizóda, ktorá stála za to. Celý čas som bol ako na ihlách a na samotnom konci som takmer ani nedýchal. Škoda, že sa aspoň v podobnom duchu neniesli aj predošlé časti. Verím, že nás čaká veľkolepé finále. 80 %!! ()

0verseer

"You believe in justice?" "I do." "And yet you're a rationalist. What kind of rational man believes in justice?" James dostáva na prdel, ale nateraz to vyzerá, že to aj tak ide všetko podľa plánu... ()