Spoilery. Vražda, zrada, väzenie... a mučenie. Nakoniec sa ukazuje, že James vlastne nikdy poriadny plán nemal, čiže moje počiatočné prirovnávanie k megarománu Gróf Monte Christo bolo predčasné. I tak ale skvelá "vízia" starého, temného a riadne drsného Anglicka.(22.5.2018)

"You believe in justice?" "I do." "And yet you're a rationalist. What kind of rational man believes in justice?" Predkrm pred záverečnou epizódou bol rozhodne podarený. Ikonický londýnsky Tower a návrat k stredovekým praktikám, ktorými si James prechádzal na vlastnej koži som teda vážne nečakal. Trochu ma začína mrzieť, že to nemá aspoň 10 epizód, každopádne verím, že posledná bude stáť za to!(13.4.2018)

Tak zdá se poslední 3 díly se to všechno hezky semele dle nadějí, zvlášt super díl pro všechny fandy starý dobrý evropský tortury. "What kind of rational man believes in justice?"(19.2.2017)

James has a use for everybody.(19.2.2017)

No kenečne epizóda, ktorá stála za to. Celý čas som bol ako na ihlách a na samotnom konci som takmer ani nedýchal. Škoda, že sa aspoň v podobnom duchu neniesli aj predošlé časti. Verím, že nás čaká veľkolepé finále. 80 %!!(19.4.2017)