poster

Free Fall

 • USA

  Stuck

Akční / Drama / Thriller

USA, 2014, 90 min

Režie:

Malek Akkad

Kamera:

Jonathan Hall

Producenti:

Warren Zide, Malek Akkad

Scénografie:

Gabor Norman
(další profese)
 • Saxos
  *

  Dost hrůza. Finančník společnosti Gault Capital Mike skočí ze střechy, ale nikdo z kolegů nevěří, že spáchal sebevraždu. Na jeho místo nastoupí mladičká Jane a zjistí, že Mike odhalil zpronevěru peněz v jejich firmě. Bohužel se svěří jednomu z padouchů. Na scéně se objeví zabiják formátu fikaného brouka Pytlíka. Když mu po 20 minutách konečně dojdou náboje v jednom zásobníku, tak dokonce o svoji zbraň přijde. Jane může v klidu trávit půlku filmu ve výtahu. Když se budete snažit zjistíte další a další nesmysly typu jeden strážný v administrativní budově jak kráva, šplhání po ocelovém laně, atd. Ale konec samozřejmě Happy End.(16.12.2014)

 • Rodriguez
  ***

  Jane a celá firma je zdrcena smrtí svého kolegy. Jeho žena Pam ji poprosí, aby ji přinesla jeho věci. Při té příležitosti najde disk s informacemi, které nikdo neměl najít. Mladá ambiciózní žena vše nahlásí vedení, ale rozehrává tak nebezpečnou hru, která nemusí skončit dobře. Volný pád sází na svoji originalitu... 55%(7.10.2016)

 • Jello Biafra
  **

  Nudný thriller o mladej sekretárke, ktorú hodinu a pol po mrakodrape naháňa najatý zabijak. Dotyčná slečna vie totiž jedno nepríjemné tajomstvo o firme, v ktorej pracuje. Scénaristicky i herecky nezvládnutý film, ktorému chýba napätie i pevná réžia. Účasť Malcolma McDowella beriem ako jeden z ďalších dôkazov toho, že v svojom veku už berie akékoľvek pochybné projekty len aby mal v čom hrať. Smutné.(8.11.2015)

 • Aslan
  ****

  Už som vravel, mám rád príbehy odohrávajúce sa v uzavretých priestoroch, kde sa vedie fyzická a psychologická vojna medzi nebezpečenstvom a človekom.(7.10.2015)

 • bourec
  **

  Kravina,prakticky kromě deseti minut na konci,kdy ta pipka pochopila,že by DeBilní Svini mohla namlátit.Jinak blbost,ve kerý herci tam ,kam je rejža na začátku upíchnul,tam na konci zůstali.Akáte,to je hrůza.30%.(16.5.2015)