poster

Všechno je jinak (studentský film)

Krátkometrážní / Drama / Psychologický

Česko, 2012, 8 min

Režie:

Jiří Česák
 • Aluska88
  ****

  Melancholický a velmi lidský snímek o tom, co všechno znamená stáří. Nejen pro člověka samotného, ale i pro jeho blízké. Velmi smutné je to v tom, že v životě spousty lidí (a třeba nejen starých) to takto chodí. Když je člověk starý a ještě ke všemu třeba i nemocný, snadno se pro rodinu může stát přítěží. Ve Všechno je jinak se starý pán setkává s nezájmem své vlastní rodiny. Herecké výkony mi sice přišly trochu amatérské, zejména osob "na telefonu", ale samotný příběh, jeho nápad a zpracování to vše vyrovnávají. Navíc soudím, že Josef Česák je asi dědeček "rejži", takže s přihlédnutím, že se nejedná o žádného herce, to vlastně zahrál dobře dle svých možností:)(17.7.2016)

 • Víteček
  *

  Špatně vystavěný příběh (závěr = děti nepřijedou - no dobře, ale snímek by k tomu měl předem směřovat jako k důležité události a měla by následovat nějaká pointa) s extrémně amatérskými hereckými výkony a nevyrovnaným zvukem. 25%(6.7.2018)

 • Allica
  *****

  Film, který mě do značné míry i dojal. Příjemné překvapení u studentského filmu. Sice tam u jedné scény klopýtá kvalita zvuku, ale to je v tomto případě už spíš detail.(18.6.2015)

 • Amper01
  *

  ???(1.6.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace