Reklama

Reklama

Sugar Mountain

  • Velká Británie Sugar Mountain
Trailer 1

Obsahy(1)

V dluzích se topící místní kriminálník Miles (Drew Roy) přemluví svou přítelkyni Lauren (Haley Webb) a bratra Liama (Shane Coffey), aby mu pomohli při fingovaném zmizení v aljašské divočině. Zatímco obyvatelé města společně hledají Milese, místní šerif (Cary Elwes) začíná mít podezření na nečistou hru. Když je šerif blízko k odhalení pravdy, Liam se usilovně snaží zamaskovat jejich podvod a přitom odhalí tajemství, které jej a Lauren svírá až do morku kostí. (noelcoward73)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (12)

Acrobat 

všechny recenze uživatele

Zo všetkých spomalených záberov, hudby, podmazu, krajiny, kŕčovitých výrazov a sociálnych vzťahov má byť cítiť, že sa tu deje kultová dráma. Nie je tomu tak. Hudba je mizerná, herecké výkony topornejšie ako v teenagerských hororoch a celé je to založené na inceste a jednému úderu do hlavy. Režisér sa stratil v mori psychologických predikcií, nezvládol žiadnu linku. Film tak zachraňuje jedine lokácie s nádhernou prírodou a absencia výrazného delenia na dobrých a zlých. Debilne otvorený koniec film potopí snáď ešte viac. Cukrové to nebude zlato a vysadni na mňa a zajazdi si. (videné 03.06.2019, BDrip) ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Vlastně jsem čekal, že to bude ještě o něco horší, ale tenhle film funguje jako docela dobré drama. Thriller to je jen místy, hlavně ve scénách, kde se objeví Momoa, který se na podobné šílence skutečně skvěle hodí. Téma pravdy a lži tu na mě ale moc velký dojem neudělalo, respektive jeho pojetí, a to mám zrovna tohle téma rád. ()

Reklama

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Zklamání po všech směrech. Příběh nemá grády co sliboval trailer, Jason Momoa dostane velmi málo prostoru a jeho postava se tak objevuje vždy po dlouhé době a na chvíli, osudy postav mi byly celkem šumák snad až na Liama. Šerif byl otravnější než výběrčí činže a kolem thrilleru film prošel celkem velkým obloukem. V podstatě čistokrevné drama, které místama dost nudí a nebýt Jasona, tak jsem měl problém to dokoukat. Takhle to alespoň čas od času vytunil, viz scéna v cele a závěr. S bídou dvě hvězdy. ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Už po deseti minutách sem věděl,že to nebude úplně zábava.A taky jo.Proč?Většinou takhle děsnej hudební podkres serou do různejch indie pokusů vo chytrý filmy,ale skoro pokaždý to pro většinu bejvá nudná sračka.Vrchol pak je Cary Elwes,kterej na konci předvede čistou nehereckou kreaci se zbraní.Hroznej nýmand.20%. ()

Asia_Power odpad!

všechny recenze uživatele

Všemocný Budho za co mě, do píči, trestáš? Kradu kde můžu, drogy užívám, věčně jsem vylitá jak váza, lžu všem co potkám a jako bonus se srdnatě lesbím. Za to všechno si snad zasloužím hezkej film s Džejsnem na kterej jsem se tááák těšila. No a ono hovno. Většinu filmu jsem byla nucená sledovat dva bráchy a jednu holku. Holka píchá s tupým bráchou, chytrej brácha by chtěl píchat s ní a tak čáááry mááááry nakonec jí strčí svůj válec do kosočtverce a máme tu milostnej trojúhelník. Šukačka se odehraje během plánovaného zmizení tupého bráchy, kterej se chce záhadně zjevit a všem prodat svůj příběh jak fejkově přežil v divočině, jenže je kokot, ztratí se doopravdy, osvítí ho duch sťatý a je z něj osvícenej, co nehodlá podvod dotáhnout do konce, aby ho mohl zpeněžit. Koho to sere? Všechny. Chytrýho bráchu proto, že díky němu poseděl v cele, holku proto, že je holka a hlavně to sere Džejsna jelikož ten chtěl penízky co mu tupej brácha dluží. Když se místo splátky dočká mrdnutí lopatou po hlavě, tak se zdravě nasere (jen si chvilku zdřímne v těžkém bezvědomí) a rozhodne se všechny povraždit. Úplně se mu to nepovede, nebo spíš vůbec se mu to nepovede a tak zvládne sejmout jen vyčůrákovanýho šerifa a to ještě náhodou, jelikož se mu připlete do cesty, Tím nechtěně helfne naší trojici a chvilku po mordu je rozstřílen jako cedník, aby mohl hrdinně zkapat. V celém filmu dostane tolik prostoru jako lesba na gay párty a zbytek (cca 100 minut) je nebetyčná píčovina. Kurva za co, budho, za co.... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama