Vassalord.

Vassarodo

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Horor / Mysteriózní

Japonsko, 2013, 28 min

Kazuto Nakazawa

Intenzivní půlhodina. Napětí mezi ústřední dvojicí by se dalo krájet... Pokud vůbec uvažujete, zda se na to podívat, neváhejte... Teplí upíři. Nemám co dodat.(20.10.2016)

• Starletka

Krev, akce, divná animace a ještě divnější (ne)děj, který jde od ničeho nikam, spěchá a zároveň se táhne. Nevím, jestli čtenářům mangy to dávalo smysl, ale mě teda ne. 4/10(15.1.2019)

No v asijských anime ještě nejsem zrovna moc zběhlý, ale viděl jsem jich už dost na to, abych se utvrdil v tom, že tento kousek k těm nejlepším rozhodně nepatří. Přišlo mi to dost průměrné a to jak po stránce příběhu, atmosféry i oné brutality, kterou mi tu slibovali. Vatikánský Cyborg mě prostě nějak závratně neokouzlil. Mělo to ale snesitelnou stopáž, takže jsem se u toho ani moc nenudil – finální vyvrcholení je typickým příkladem „za dobrotu na žebrotu“ – prostě se o něj nechtěl dělit. Takže čistý průměr.(5.4.2018)

SHRNUTÍ: Krvavá fantazie a Šípková Růženka, která měla raději dál spát.(22.6.2019)

Veľmi netradičný buddy movie. Spočiatku tajomné. Brutálne a vizuálne pôsobivé. Dabéri na jednotku, výrazne podporujú náladu postáv. Keď sa z postáv vytratí záhadnosť, kúzlo opadne. Dej je jednoduchý, no niektoré časti budovania zápletky chýbajú a v závere si film pomôže scenáristickou barličkou. Fillery vizuálne prijateľnejšie, no aj tak by bol film bez nich lepší. Film s rozporuplným obsahom a zaujímavou formou, na ktorý nezabudnete.(12.9.2014)