Christopher Nolan & Richard Donner: A Conversation

všechny plakáty
Dokumentární / Krátkometrážní
USA, 2013, 25 min

Rozhovor Christophera Nolana a Richarda Donnera, dnes už s legendárními režiséry, o komiksových filmech a jejich hrdinech jako jsou Batman či Superman, nám přiblíží svůj vztah k těmto filmům i to, jak ovlivnily jejich tvorbu. (sator)

T2

"Konverzácia: Christopher Nolan a Richard Donner" Dnes už legendárni režiséri Christopher Nolan a Richard Donner komiksových filmov o hrdinoch ako Batman či Superman, nám priblížia svoj vzťah k týmto filmom ako ovplyvnili ich tvorbu, príde aj na vzájomný názor, či aké starosti a komplikácie zažívali pri výrobe týchto filmov. Dokument trvá 25minút Dokument A Conversation with Christopher Nolan and Richard Donner sa dá pozrieť na bónusovom disku k edícii: Temný Rytíř Trilogie-Finální sběratelská edice 6 Blu-ray ()

TeeAge

Zaujímavý rozhovor medzi režisérskymi ikonami komixového sveta. Konverzácia dá nahliadnuť do spôsobu vnímania autorov kľúčových komixových filmov novodobého a teraz už klasického Hollywoodu. Nolan sa pýta Donnera na veľa vecí ohľadne prvého Supermana a jeho technického riešenia a i výstavby projektu, kde Donner prezrádza, že mnoho riešení prišlo až behom natáčania, ako napríklad spôsob nasnímania letu Supermana. Nápodobne, Donner je unesený Nolanovými nápadmi a spracovaním Batmana, a zdôraznuje, že o takýchto technických riešeniach sa im v dobe prvého supermuža ani nesnívalo. Nolan zdôrazňuje, že o to obdivuhodnejšie sú Donnerove filmy, ktoré razili prvé cestičky žánru. 78% | 720p, SH650HD, EN | ()

sator

Rozhovor Christophera Nolana a Richarda Donnera,dnes už s legendární režiséry o komiksových filmech a jeho hrdinech jako jsou Batman či Superman, nám přiblíží svůj vztah k těmto filmům i to jak ovlivnily jejich tvorbu, ()