Reklama

Reklama

Cam Closer

Krátkometrážní / Horor
Švédsko, 2013, 3 min

Recenze (30)

dubinak 

všechny recenze uživatele

Sandberg se svou stylovou sérií míří dál a tentokrát přidává další děsivý faktor - lekačku. Překvapil mě pěkný nápad s telefonem a vyobrazení děsu. Ocenila jsem to, že mě Sandberg po celou dobu dokázal udržet napjatou a vážně jsem se bála. Když opomenu to, že to nemělo moc objevnou pointu, aspoň jsem se lekla a můžu dát ty tři. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

No tak už jsme tu měli hrátky se světlem, děsivou ženu na obraze a teď záhadnou mrtvolu, kterou je vidět pouze přes foťák v mobilu. Pomalu ale jistě z toho všeho začínám cítit stereotyp. Jsem vážně zvědavý, až se Sandberg vrhne na celovečerní film, jakým směrem se budeme ubírat tentokrát. Jen doufám, že už přijde s něčím jiným a lepším. No a hlavně by to už chtělo vyměnit herečku v hlavní roli. Nejlépe za nějakou mladší a hezčí. ()

Reklama

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Když není čas na kvalitní horor. Musím svou hororovou závislost ukojit alespoň nějakým tím kvalitním kraťasem. Takže Sandberg to jistí. Až na vyjímku See You Soon mě zatím neklamal. Za málo peněz hodně muziky. Tohle pro mě bylo lepší jak hra se světlem v Lights Out. Taky je to banální nápad, ale na mě zafungoval skvěle. I díky uši drtícímu zvuku ( doporučuju sluchátka ). Sice jsem viděl i lepší kraťasy, ale i tak dávám 5 hvězd. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Človek by čakal, že keď už sa v byte hlavnej hrdinky dejú také pi.oviny, tak sa aspoň presťahuje. Sandberg využíva rovnaký motív. Rovnaký priestor. Rovnakú postavu. Ale už to neprináša nič nové, ani zaujímavé. A jediná otázka, ktorá ma skutočne zaujímala( prečo nebolo vidieť jablko), zostala nezodpovedaná. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Sandberg si udělal z jednoho bytu a jedné herečky dvorní byznys.Jo lekl jsem se a jo docela hodně, ale to je tak všechno.Hra s divákem, respektive s obrazem, v prvním počinu to bylo světlo a tady zase mobil prostředky k vidění zla, jestli má tohle úspěchy a moje Jak si přeješ opovržení, nemůžu jinak.40%.Ano, sem amatér, ale mimo kvalitu zvuku nevidím prostě rozdíl, ani v děsivosti, ani v atmosféře a tohle kurva prostě nemá ani pointu. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama