Daniel Landa - Quantum tarantulí

Mirjam Landa

Kamera:

F. A. Brabec

Daniel Landa

Pieseň Quantum tarantulí je úvodnou skladbou na piatom oficiálnom sólovom albume českého speváka a hudobníka Daniela Landu. Album "9 mm argumentů", ktorého je súčasťou, vyšiel v roku 2002 pod značkou vydavateľstva EMI. Gangsterský videoklip k songu natočila Landova manželka Mirjam. (MM_Ramone)

Jara.Cimrman.jr

"Dejte pozor pistoléros na kulometos!!!" Dan Landa má balšoj pistaljet, který samozřejmě u meňja nět, ale přesto mě tahle mexicko-ruská palba na akustické kytary a trubky dost baví. Tohle se zkrátka pod hrozbou namířeného koltu musí líbit každému mučačovi, gringovi a pokud jsem správně informován, tak ani amigové s tím nemají žádný problém. ()

MM_Ramone

Pieseň "Quantum tarantulí" je úvodnou skladbou na piatom oficiálnom sólovom albume speváka a hudobníka Daniela Landu. Album sa volá "9 mm argumentú". Vyšiel v roku 2002 pod značkou vydavateľstva EMI. Rozhodne nepatrím medzi fanúšikov, či nedaj bože obdivovateľov, tohoto zazobaného, vymäknutého českého skinheada, ale musím uznať, že song Quantum tarantulí sa mu hodne podaril. Dokonca i jeho nie moc filmársky talentovanej žene Mirjam, sa podarilo ku nemu natočiť vcelku zábavný mexiko gangsterský videoklip. *** ()

corpsy

´´Kdo prohraje, v černém Petru´´? Práve tento videoklip. No taká je skutočnosť. Ak nieste zameraný fanúšik, tak si myslím, že je to jednoznačné. ()

Kosmik 1

Pěkná melodická písnička, která rozveselí a vždy si začnu pobrukovat, když ji slyším. Devět milimetrů důraznejch argumentů! Kdo prohraje v černým petru, poputuje do cementu! 100% ()