Zmizení ráje

Disappearances

Drama / Akční / Dobrodružný

USA, 2006, 118 min

• bourec

Děsně nudnej film,ke kterýmu mě přilákala jen postava K.K.,a kterej sem ke konci už prokládal usínáním.A k tomu ta děsná hudba,fakt vopruz.30%.(5.9.2010)

• Malarkey

Komentáře píšu tak, že pravidelně shlídnu tak deset filmů a až pak se donutím nějak vyjádřit. Když jsem tenhle komentář psal, už jsem ani nevěděl podle názvu o který film se přesně jedná. Když jsem ale viděl Krise Kristoffersona, okamžitě jsem si to uvědomil. Zmizení ráje je totiž, co se týče filmu, synonymem pro sračku nejtěžšího kalibru. Dokáže jí ocenit snad už jenom vidlák a ranger z americké prérije. A to nejen kvůli muzice, ale taky kvůli tomu, že je o něm. Jinak k muzice bych se moc nevyjadřoval jako o muzice. Je to prostě směsice takových těch vidláckých zvuků, který mají dohromady dát filmu patřičnou atmosféru. Dají mu nakonec ledatak hovno. Spíš větší šanci pro diváka, že u filmu usne.(5.10.2010)

• dakarin

... co to je?(22.10.2013)