Soukromý detektiv Holland March (Ryan Gosling) a nájemný ranař Jackson Healy (Russell Crowe) spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. (Freeman Ent.)

bearmeedek

Příjemné překvapení. Na film se dívalo v pohodě a dokonce jsem se dvakrát zasmál i nahlas. V dnešní době potěší, když se objeví film ze 70-tých let s pěknou retro atmosférou a k tomu dva správně ujetí chlápci. ()

Sweat55

Parádní správně chlapácká podívaná. Shane Black na nás, pomocí skvěle zahrané dvojice Crowe a Gosling, chrlí jeden parádní dialog za druhým. Takhle jsem se letos u žádnýho filmu nenasmál. Doufám že někdy bude pokračování. ()

RajAthen

Možná nejde o dílo s vyššími ambicemi, ale po dlouhé době jsem si užil pohodový film se sympatickou úvodní dvojicí ve vcelku vtipné taškařici. A šlo to bez temného (a tolik oblíbeného) podtónu či nudných částí a slepých příběhových linek. Klidně bych uvítal druhý díl, a to opravdu neříkám často - prostě se jen nebrat vážně. ()

Oonika

Šla jsem do toho lehce skepticky, protože sedmdesátky nejsou prostě úplně můj šálek kávy. Ale jak tam je Ryan, nemůžu si to nechat ujít. Každopádně tedy příjemné překvapení, neuvěřitelně absurdní vtipy, ale celkově opravdu dobré. ()

waska

Oběma hercům role perfektně sedli, takže z toho máme skvělou oddychovku. Je tam akce, zábava i super retro atmosféra 80.let. ()

Maximilianus

Celkom sviežo to odsýpalo, avšak nejako mi vadil ako keby nasilu až prehnane sa snažiaci humor. Ten mi nejako nie vždy sadol, napriek tomu, že nápady boli dobré. ()

Rypley

Nevím zda to bude dávat smysl, ale napíši své dojmy. Film je super. Některé momenty jsou dokonalé jiné normální další skoro nudné. Popravdě nedokáži moc po prvním shlédnutí posoudit. Poslední skaut byl super akční krimi s komediálními prvky. Zde vidím spíše komedii s akčními a krimi prvky. Co je bez diskuse super, je tempo filmu, nečekané i čekané zvraty a jistým způsobem originálnost některých scén. Film mi přišel blíže titulům jako Kick ass nebo Kingsman než právě ke zmiňovanému Poslednímu skautu. Vizuál, dobovost a atmosféra je super. Každopádně film doporučuji a dávám poctivé 4 z 5. (90%) ()

Likan7

Když máte fantastickou dvojici herců, který to baví, rozumějí si, šťouchají do sebe co 5 minut. Když máte k tomu i fajn retro atmosféru a celý to dokážete zvorat naprosto nezajímavým scénářem a příběhem, který je zoufale nudný a nepřekvapující. Celý film tak prostě jen plyne a Vám je naprosto ukradený co se vlastně děje. Jen čekáte na další vtip nebo pěknou holku. Mám rád Goslinga, ale takhle Ryana už raději ne! ()

Acrobat

Je až neuveriteľne ako sviežo môžu v dnešnej technickej dobe pôsobiť 70.roky. A umiestniť tam Blacka, Goslinga (ala Farrell z Miami Vice) a Crowea je vrcholom vkusu a snahy posadiť diváka do kresla a takmer 2 hodiny naňho vyvaliť najťažšie kalibre poctivej tvorby, scenára a herectva. NA začiatku dostanete prd makový. A ten sa obaľuje ako valiaca sa snehová guľa, kde na konci metie všetko až po MS USA s celokrajinným dopadom. A to treba vedieť. Black to vie. A sakramentsky dobre. Iba tak totižto môžete prepojiť nahú pornoherečku s agentúrou. Orgie dialógovej zábavy, inteligencie humoru, majstrovsky radených scén. Nice Guys je to čomu hovorím vypnutie. Oddych pri zachovaní dôstojnosti. Bravo Shane! Vypisujem vám šek na sto tisíc dolárov. Čo ? Vy chcete len päť tisíc ??? (videné 27.08.2018, BDrip) ()

Tamten

Vynikající komedie, u které se člověk velmi často hlasitě zasměje. Co na tom, že děj pokulhává, že postavy nejsou reálné atd. Nekorektní vtipy se slušnou kadencí se moc často nevidí. ()

Klajondr

Já mám pro toto období prostě slabost, a tak jsem si ani tento film nemohl nechat ujít. A i když jsem čekal možná něco více propracovanějšího, humor to naštěstí zachránil. Přidejte si k tomu ještě dvojici Gosling a Crowe a bum, máte vtipný a dostačující snímek. Jen se mi to zdálo trošku nedotažené, chtělo to více zapracovat na tom konci. ()

Petula009

Tohle byla neuvěřitelně blbá divnost, ale v tom nejlepším slova smyslu :D Rusell i Ryan mají výbornou chemii, ale ty vtipy prostě nepadaly na úrodnou půdu. A přitom si myslím, že potenciál měly. Byla to taková správná oddechovka - nevadilo by mi z toho udělat seriál. ()

RAFT

Režisér Shane Black se po 3 letech znovu postavil za kameru, a že se mu to opravdu povedlo.Tahle parádní akční-komedie opravdu stála zato.Herci ve filmu ,tak ti byli přímo dobře sehráni duo Crowe a Gosling tahle dvojka nezklamala ,právě naopak dodávalo to ve filmu ,ten správný drive.I když je pravda že mě dosti zklamala herečka Kim Basinger bud nutně potřebovala nějaký ten hit s velkým H a nebo jí už docházeli peníze , měli tam dát nějakou jinou ale ,budiž .Hlášky ve filmu ,tak to se ve filmu střílí jedna palba za druhou ,některé značné scénky nebudu jmenovat abych nespoileroval sou dosti geniálně natočené jako u takového filmu se smálo celé kino.Russel se do této role hodil ,takového bouchače co hrál ve filmu ,no nechtěl bych od něj dostat ránu .A co se týče stopáži ve filmu ,tak vůbec nic bych asi ani už nevystříhával z filmu ,vše bych tam nechal .A scénka z bazénkem dosti dobrá.80% ()

Lavinia

Sedmdesátá léta byla strašná a hnusí se mi dodnes i s chlupama. A přesto: povedená vtipná komedie, kde ony téměř 2 hodiny člověk zapomene na existenci hodinek a klidně by vydržel i delší dobu, což se mi už dlouho nestalo. Obsah: Propletenec mezi hledáním mrtvé pornoherečky, živé prominentní dcerky, počátky ochrany životního prostředí a prototypů soukromých detektivů, jak vystřižených z Příručky neúspěšného drsňáka, zkrátka děj nereprodukovatelný, humor vysokoúrovňový, vřele doporučuji! ()

Shaqual

Sice jsem se ze začátku kvůli všem těm random posunům v ději a několika wtf momentů fakt trápil, ale stačilo si jen navyknout na režisérem stanovené tempo a ze Správných chlapů se hned stal ten správný film. Vzácná sranda, která se nad vším tím haraburdím z hollywoodu tyčí jako stožár. Sedmdesátková atmosféra a věčně hláškující Gosling jsou snad garancí spokojensti. ()

Kukolar

Tento film popisuje jedno slovo: náhoda. Film plný absurdností, zábavných a náhodných momentov a what the fuck scén. Kto máte radi absurdný humor, tak určite odporúčam pozrieť. Goslingovi úloha riadne sadla, výkon postavený na hraných detailoch a prepracovaných maličkostí. Crowe detto výborne. Sem tam hluché miesto, ale určite 4 hviezdy si tento počin zaslúži. ()

Čeká nás nových 48 hodin?

Čeká nás nových 48 hodin?

18.08.2021

Akční komedie to v současnosti nemají lehké. Jejich místo zastoupily komiksy, a filmů jako Správní chlapi režiséra Shanea Blacka se tak v současnosti točí méně a méně. Nyní to každopádně zkusí po… (více)

Další Predátor je na cestě

Další Predátor je na cestě

17.02.2016

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

Kdo se ponoří do Padesáti odstínů temnoty?

29.01.2016

Kim Basinger se letos objeví v komedii Správní chlapi Shanea Blacka (Iron Man 3), pořádný comeback si ale dá až v únoru 2017. Zahraje si totiž Elenu Lincolnovou, obchodní partnerku a bývalou milenku… (více)

Predátora čeká další šance

Predátora čeká další šance

14.08.2015

Legendární scenárista Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) předloni natočil miliardového Iron Mana 3, takže záhy přehazoval mnoho režijních nabídek. Nakonec si vybral sedmdesátkový noir The… (více)