Epizody(12)

Pizza Boy nemá rád problémy. Chce jenom včas dovézt objednávku a dostat slušný dýško. Jenže Praha je plná magorů. (StreamCZ)

Recenze uživatele koldoslav k tomuto seriálu (10)

Monstra (2015) (E01)

Velice povedená kamera, střih a podání barev. Takové filmy já moc rád, navíc jsou-li povedené. A nakonci diváky čeká tvář, kterou byste na tomto místě nečekali. Jsem zvědav na další díly. ()

Hozené rukavice (2015) (E02)

Konec byl bohužel trochu očekáný, jinak byl díl zábavny. Bohužel první díl byl ještě lepší, tak doufám, že další díly nepůjdou dále z kopce. ()

Pepperoni (2015) (E04)

Krátké, výstižné, přesné. Kamera a zvukař zase odvedli skvělou práci ()

Rande (2015) (E05)

Hrát si na něco co nejsi se občas nevyplácí. Prostě slepice jsou slepice. Závěrečná scéna to krásně illustuje. ()

Piccolo Tesoro (2015) (E06)

Tak u tohohle dílu jsme se i bavil. Nic nevypadá jak se zdá. Stání na blikačkách je famózní důkaz. :D ()

Kauza Boris (2015) (E07)

Takhle u tohohle dílu jsem se i zasmál přesnosti. Přesně popisuje a utahuje si z naší politické situace. Politika je docela obtížně uchopitelné téma, které se nezavděčí všem. Jsem zvědav co na to jiní diváci ()

Matka (2015) (E08)

Suprový. Představa, že někdo balí tvojí mámu, aby se s ní vyspal je už sama o sobě děsivá. A když se to správně pojme se zápletkou gradací a zvratem vznikne z toho krátký vtipný trefný filmek. ()

Test věrnosti (2015) (E09)

Díl plný zvratu...vtipu...atd. Skvěle jsem se bavil. ()

Raketa (2015) (E10)

Bohužel námět tohoto dílu byla bída. Nezachránili to ani barvičky. ()

Osvícení (2015) (E12)

Téma sice kliše, ale gradovalo to a byla zůročena práce na předchozích dílech. Palec nahoru ()