Kjó wa kaiša jasumimasu (TV seriál)

• japonský

きょうは会社休みます。

• japonský

Kyou wa Kaisha Yasumimasu

Take The Day Off Work Today

(neoficiální název)

Drama / Romantický

Japonsko, 2014, 10x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Zíza

Aka Dneska si dám v práci volno. Trochu jsem se tomu bránila, ale v Japonsku to má poměrně vysokou sledovanost, a tak jsem si řekla, že se podívám proč. Bohužel jsem tomu nepropadla, hraní Ajase Haruky mi přijde nedostatečné, tak nějak z ní nic nevyzařuje a nebaví mě se na ni koukat. Fukuši Sóta to také moc nezachraňuje, alespoň ten Tamaki Hiroši tam za něco stojí – hraje i velmi zajímavý charakter na rozdíl od dvou zmiňovaných. Zatím to na mě působí jako stereotyp kterak nezkušená panna k dvou nápadníkům přišla, akorát si musí rozmyslet, jestli je na zajíčky či nikoliv. Bohužel po 4 dílech dávám stopku, nezaujalo to natolik, abych ve sledování pokračovala. Sem tam je dobrý štěk, ale jinak nic moc. Momentálně je to tak na 2-3*. Až to vyjde celé, rychle to projedu, jestli jsem se náhodou nespletla a neodsoudila "veledílo" k záhubě.(20.11.2014)

Dejte hezký holce staromódní brýle a ošklivý tmavý oblečení a hned z ní může být tuctová nudná žena, v tomto případě i uvěřitelná nepolíbená třicátnice (samozřejmě se srdcem ze zlata). Vlastně náhodou se o ni začnou zajímat dva muži zároveň, o 9 let mladší Tanokura a starší Asao. Co si chudinka Aoishi teď počne, když jí vztah s Tanokurou přináší tolik radosti, ale zároveň by se ale ráda vdala, ještě než bude úplně šedivá... Milý příběh s vyplašenou hlavní hrdinkou a dvěma příjemnými hlavními hrdiny a vlastně i se spoustou fajn vedlejších postav. Koho si vybrat, jak se rozhodnout, když se spousta věcí mění, co by vlastně měl být happyend? Chvíli jsem měla nutkání dát pět hvězd, ale malinko tomu chybí, i když mě to bavilo a zkoukla jsem vlastně dost rychle (prokrastinace hard).(4.1.2016)