poster

Every Frame a Painting (TV pořad)

Krátkometrážní / Publicistický

USA, 2014, 9x4-8 min

Režie:

Tony Zhou

Scénář:

Tony Zhou

Účinkují:

Tony Zhou

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

 • Kothy
  *****

  Hodně zajímavý internetový pořad o tom, jak se filmy dělají a jak by se měly dělat. Hodně věcí tam rozebírá dost dopodrobna. Člověk se tam dozví spoustu zajímavých věcí.(15.10.2015)

 • Ichabod
  ****

  Hlavně za díl, kde perfektně analyzuje tvorbu Davida Finchera, mnoho postřehů Tonyho Zhou mne jako fandu ani nenapadlo.(3.10.2014)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Pro filmoveho fanouska jde asi o nejlepsi youtube kanal. Postupy a specifika jednotlivych reziseru, nebo jine aspekty filmoveho umeni jsou rozebrany zabavnou formou do nejmensich detailu a divak se dozvi spoustu informaci a souvislosti o filmove reci, diky kterym se na platno uz nebude koukat jako dosud. Napriklad esej o Lonney Toones je mindblowing, ale vsechny ostatni dily jsou take skvele. K videni zde: https://www.youtube.com/user/everyframeapainting(21.7.2015)

 • Godhaj
  ****

  ,,Each individual shot feels huge, but also implies bigger things outside the frame. V tomto youtube seriálu Tony uvádí své precizní úvahy nad filmy. Většina dílů je zaměřena na specifické postupy jednotlivých režisérů. Tonyho úvahy jsou jasné, výborně doplněné obrazem a přesným komentářem. Po zhlédnutí těch několika dílů jsem měl najednou pocit, že rozumím filmům o sto procent lépe. Škoda jen, že těch dílů je tak málo a nové přibývají pomalu, protože bych klidně každý den jeden zvládl.(13.7.2015)

 • Kamy
  *****

  Povinnosť pre všetkých, ktorí chcú vedieť o filmoch viac.(28.1.2016)