Soud

Vivek Gomber

Kostýmy:

Sachin Lovalekar
  • Bakllazaan

Nechapu z jakeho zameru jsou sceny u soudu prolozene temer nesouvisejicima scenama ze zivota vlastne vedlejsich postav. Chtel snad reziser delkou filmu ilustrovat delku a protahovani soudnich procesu v indii? To bych mu asi dost fandil. Smysl zaverecne 10min sceny s detskym taborem mi zustane asi navzdy zatajena(7.7.2015)

Čistá haluška. Plná nezmyselných odbočiek, mikropríbehov, ktoré (zdanlivo) patria do úplne iného filmu. Ale veď takto práve fungujem(e). Akosi mimochodom. NIE ?(13.8.2015)

• Brylin

Snímek Soud by se dal zredukovat zhruba na 45 minut záběrů ze soudní síně, zbytek je balast s dějem související pouze nepřímo. Nechápu, za co měl tento snímek 2 ceny v Benátkách (viz anotace KVIFF). Jedna hvězdička za námět.(6.7.2015)

Velmi dobrý, trochu jiný indický film.(17.9.2018)

Ne že by bylo nezajímavý shlédnout peripetie indickýho soudního a vlastně společenskýho systému. Ovšem čekal jsem i nějakou nástavbu, která se ovšem nedostavila. Proto jen průměr. 50. KVIFF(13.7.2015)