poster

Společnice (festivalový název)

 • vietnamština

  Dap Cánh Giua Không Trung

 • slovenský

  Od ničoho k ničomu

  (festivalový název)
 • anglický

  Flapping in the Middle of Nowhere

Drama

Vietnam, 2014, 99 min

Scénář:

Diep Hoang Nguyen

Hrají:

Thuy Anh Nguyen
(další profese)
 • Slarque
  ***

  Festivaly nejspíš zkreslují moji představu o vietnamské kinematografii. Je to teprve druhý vietnamský film, který jsem viděl, přičemž hlavní hrdinkou toho prvního byla prostitutka. Každopádně ani tady nevypadá socialistický ráj jako skvělé místo k životu. Hlavní hrdinka se plácá uprostřed ničeho, její přítel se realizuje v kohoutích zápasech, a rozhodnutí nikde. Na konci je hlavní hrdinka ve stejné situaci jako na začátku, jen je trochu těhotnější a přišla o nejlepší přítelkyni (která byla chlap). Takový běžný festivalový film.(23.3.2015)

 • OG_Swifty
  ***

  Společnice je první vietnamský film, který jsem viděl, a zanechalo to ve mě přesně to, co jsem od toho očekával (něco ve smyslu "to bude WTF???"). Pokud to v někom zanechalo emoce, tak já to určitě nebyl. Zajímavé to ale bylo, určitě to nebyl odpad... jako správný Vietnamský film, obsahoval film nějakou místní favelu, kohoutí zápasy, docela živoucí záběry na potrat, shemale, moře fichtlů, krev z vagíny, policejní brutalitu, prsa, štědrýho a perverzního Mr Záhadnýho, sex s těhotnou a v neposlední řadě správný WTF konec. Za mě průměrné tři hvězdy.(23.3.2015)

 • Superpero
  ***

  Šel jsem na to víceméně ze zvědavosti a zklamán jsem nebyl. Hlavní hrdinka je půvabná, i když teda furt jen smutně čumí a o nějakém extra hereckém výkonu nemůže být moc řeč. Největší atrakce je samotný Vietnam ze kterého vidíme docela dost. Od hnusných slumů, někde u železnice, až po nádherné kopečky na vodě, kde myslím byli i chlapi z Top Gearu :) Vizuálně je to zvládnuté na jedničku. Děj je o mladé zbouchnuté holce, co nemá prachy a řeší jestli potratit, nebo si dítě nechat, přičemž na potrat nemá cash. Je to prostě celkem o hovně a plyne to velmi pomalu, přičemž hodně scén je dosti neříkajících, třeba jen, že někdo dlouho někam kouká. Ke konci už jsem se docela vařil, ale finální titulky mě vysvobodily ve správnou chvíli.(23.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace