poster

The Sound and the Fury

 • Kanada

  The Sound and the Fury

 • Austrálie

  The Sound and the Fury

 • Velká Británie

  The Sound and the Fury

Drama

USA, 2014, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  **

  U Son of God se Francovi vyplatilo vzít si výraznou literární předlohu, ale co ho to napadlo tady? Román pověstný svou složitostí a unikátní strukturou se ve Francových rukou mění v změť obrazů, ze které se v těch lepších chvílích vynoří nějaká hezká montáž doprovázená zřejmě citacemi z knihy, nebo osamocený vypjatý moment, jinak jde ale hlavně o tápání. Troufalost se Francovi nedá upřít, ale na tohle mu nestačilo ani těch jeho padesát titulů. Být to původní scénář (byť by to bylo hodně divné, komprese knihy je tu hodně znát a původní scénář by určitě vypadal hodně jinak), dal bych za vymyšlení vší té dekadence asi víc bodů, ale při vědomí, že vše kvalitní pochází z předlohy, budu střídmý. 50%(23.7.2017)

 • kaylin
  *

  Celý film jsem si říkal, jestli James Franco svůj herecký výkon myslí vážně, protože já jsem z nejspíš měl pocit, že to je celé parodie na herecké výkony jeho kolegů, kteří se snaží zachytit postižené osoby. Franco očividně má hodně rád americké autory minulého století, ale to rozhodně neznamená, že je umí převést do filmu.(30.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace