kaylin

Celý film jsem si říkal, jestli James Franco svůj herecký výkon myslí vážně, protože já jsem z nejspíš měl pocit, že to je celé parodie na herecké výkony jeho kolegů, kteří se snaží zachytit postižené osoby. Franco očividně má hodně rád americké autory minulého století, ale to rozhodně neznamená, že je umí převést do filmu. ()

xxmartinxx

U Son of God se Francovi vyplatilo vzít si výraznou literární předlohu, ale co ho to napadlo tady? Román pověstný svou složitostí a unikátní strukturou se ve Francových rukou mění v změť obrazů, ze které se v těch lepších chvílích vynoří nějaká hezká montáž doprovázená zřejmě citacemi z knihy, nebo osamocený vypjatý moment, jinak jde ale hlavně o tápání. Troufalost se Francovi nedá upřít, ale na tohle mu nestačilo ani těch jeho padesát titulů. Být to původní scénář (byť by to bylo hodně divné, komprese knihy je tu hodně znát a původní scénář by určitě vypadal hodně jinak), dal bych za vymyšlení vší té dekadence asi víc bodů, ale při vědomí, že vše kvalitní pochází z předlohy, budu střídmý. 50% ()