Nepovedenej kšeft

• Austrálie

Komedie

USA, 2015, 91 min

• M.i.k.e

dá se za komedii považovat něco,co diváka donutí za hodinu a půl jen 2x mírně zvednout koutky?osobně si myslím,že ne a ačkoliv byl tenhle byznys zkraje provázen solidními ohlasy,v reálu je jen další z nekonečné řady sterilních (ne)komedií,která recykluje pořád jeden a ten samý nápad.V tomhle případě to navíc tvůrci podpořili Vincem Vaughnem,který hraje stále a dokola jednu a tu samou postavu...jen se pokaždé jinak jmenuje.Ze zbytku obsazení (které na papíře není vůbec špatné) nejvíc vyčnívá Dave Franco,bohužel ale ne v tom pozitivním smyslu.Ti co by nakonec mohli film vytahnout trošku výš se pouze mihnou (Sienna Miller,Nick Frost,...)...40%(26.6.2015)

• Dr_Nai

Jeden ze slabších kousků Vince Vaughn, ale zasmát se u něj dá (stejně tak usnout=). Nevím, jak vám, ale mě ta postava, kterou ztvárnil Dave Franco hrozně vadila, jako by tam autoři chtěli dát moderního (úchylného)Forresta Gumpa, který se do filmu dle mého názoru vůbec nehodil.(12.8.2015)

• Thomick

Komedie, která se čas od času vytáhne s tak stupidní hláškou ("Bill, you got a big dick, act like it"), že příští minutu dvě strávíte ve stavu naprostý konsternace. A když už se z něho vylížete, nejspíš se na vás zrovna bude příšerně culit Dave Franco. Protože nic dalšího už pořádně neumí - a zároveň to tady celý táhne.(29.5.2015)

Celkově děj nic moc , ale ten retardovaný z pomocné školy , co ho omylem přibral do své nové firmy mě celkem bavil , především hláška ,,Tak už házej , to čekání je hrozný ,, to jsem se fakt od srdce zasmála , ale podstatu vtipu neprozradím , kvůli lidem , co to ještě neviděli , protože by přišli o to lepší z filmu . Koukat se na to dá a občas je tam i nějaký ten slušný vtip , ale celkový děj je trochu bez nápadu , chvílemi až lehce trapný . Začneme u děje bez nápadu a zkončíme z pohádkovým koncem . No nevím , ale na jednorázové zkouknutí celkem dobrý .(9.6.2015)

• West

O čem že to bylo? Vůbec nevím.. tak trochu nuda, ale na to že se tam v podstatě nic nestalo, to celkem šlo jestě dokoukat,.. Dave Franco hraje dementa, Wilkinson starýho úchyla a Vaughn nudnýho patrona = Parta HIC na výletě se snaží vecpat do nějakého business obchodu, ale namísto toho jen pařej po párty.. 35%(28.7.2015)