V zábavné komedii plné nezřízených pitek se představuje Vince Vaughn v roli tvrdě pracujícího podnikatele, který se společně se svými dvěma spolupracovníky (Dave Franco a Tom Wilkinson) vydává do Evropy, aby tu uzavřel životní obchod. Jejich výprava se ale brzy vymkne kontrole, když se triu smolařů staví do cesty ty nejšílenější překážky, jako jsou hospodské potyčky během Oktoberfestu, zmatky v hotelu, rozbitá navigace nebo celosvětový festival fetišistů. NAKONEC se těmhle šílencům snad i podaří smlouvu uzavřít, jen musí celý výlet přežít. Na ex! (Bontonfilm)

Trailer 1

BMW12

Dobrá komedie s kvalitním hereckým obsazením, která příjemně pobaví. Vince Vaughnovi komedie sednou, natáčí je už spoustu let a je v nich dobrý. Potěšil mě i Dave Franco, který zde hraje trošku zaostalého mladíka, ale jde mu to fakt dobře a několikrát mě rozesmál. Celkově jsem se u této komedie dobře pobavil, je vidět, že režisér Ken Scott se použil ze svého předchozího filmu (Pozdravy ze spermabanky) a konečně natočil dobrou komedii. :-) ()

Fiftis

Celkom úsmevná komédia. Môžem pochváliť aj slovenský dabing. Najlepšia bola scénka s kozami. Vince Vaughn opäť v jednej z jeho nespočetných komédií. Tentokrát nemáte pocit, že snímka vznikla len za to, že režisér mal pár vtipov, ktoré chcel pustiť do sveta. Snímka má celkom kvalitný nápad a je spracovaná kvalitne. V preklade to znamená, že vtipy sú rozdelené rozumne, nieje dlhšia pauza medzi nimi a ani slabšie miesta. A to je záruka zábavnej komédie. Dave Franco hrá zaujímavú postavu. Retardovaného debila, ktorý pobaví každým jedným slovom, ktoré vypustí zo svojich úst. Rozhodne som sa bavil na jednotku. ()

MrHlad

Chvilku se to tváří jako lehce hořká komedie o chlapovi ve středním věku s obyčejnými problémy, pak jako echt hovadská variace na Eurotrip plná laciných a ne moc dobře fungujících vulgarit a okoukaných fórů. Vaughn hraje to samé co posledních deset let, Wilkinson před kamerou evidentně moc být nechce a Franco je za dementa. Duu Scott/Vaughn jsem po pohodových Pozdravech ze spermobanky docela fandil, tohle je ale těžká nuda. ()

Malarkey

Amíci si zase udělali komedii, která si Evropu (tady konkrétně Berlín) vysloveně vysnila. Sem tam je to legrace, sem tam je to nuda. Celkově ale příjemně vyplní večer v pracovním týdnu a vlastně ani ničím neurazí. Nick Frost a Dave Franco jsou každopádně zaručeně nejlepší. I když uznávám, že i Vince Vaughn nebyl úplně zlý. On v podstatě hraje v komediích pořád to samý, takže nemá moc, co kazit. Škoda, že se tenhle film s humorem tak šetřil a nepřidal trošku vostřejšího vtipu, který tam místy i byl. Vůbec by mi to nevadilo. ()

Jara.Cimrman.jr

Baví mne sledovat snažení malých firem v souboji s giganty o vysněné zakázky. Tentokrát jsem sice tak nějak nepochopil, o co se jedná, co se prodává, co se "načechrává" a ani jsem si svou rukou ještě nikdy nepotřásl s cizím penisem, ale byl jsem při sledování nepříliš čestných obchodních praktik natolik zaskočený několika brutálně směšnými situacemi, že se mi to snad nakonec i líbilo. ()

• Vo filme zmieňované nemecké slovo "Flügelschlagen" žiadnym spôsobom nesúvisí s GPS navigáciou a v preklade znamená mávanie. (Laslo)
  • Pôvodný názov filmu bol Buisness Trip. (Hudakfilms)
  • Film sa nakrúcal v Bostone a Framinghame v americkom štáte Massachusetts a taktiež v štúdiu s názvom "Studio Babelsberg" v nemeckom meste Brandenburg. (Hudakfilms)

Související novinky

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015

29.11.2015

Člověk občas slýchá zábavný argument, že nemá ten či onen film předem odepisovat, ale má si na něj udělat názor až poté, co ho uvidí. Vzhledem k tomu, že jde do českých kin zhruba 250 filmů ročně (a…

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015

Super Bowl je každoročním svátkem nejen pro fanoušky amerického fotbalu, ale také filmu. Studia totiž utrácejí miliony dolarů za to, aby mohla mezi reklamy procpat své půlminutové TV spoty, obvykle…