• West

O čem že to bylo? Vůbec nevím.. tak trochu nuda, ale na to že se tam v podstatě nic nestalo, to celkem šlo jestě dokoukat,.. Dave Franco hraje dementa, Wilkinson starýho úchyla a Vaughn nudnýho patrona = Parta HIC na výletě se snaží vecpat do nějakého business obchodu, ale namísto toho jen pařej po párty.. 35%(28.7.2015)

Zabavaněpřetrapnělá ptákovina, ve který se vyskytuje minimum humoru, naštěstí ty občasný špeky byly tak vymazlený, že nezbylo, než pretřapňákovat další prázdný moment pro další dávku. Je to přesně na tý hraně dobrýho vtipnýho filmu, kterej bych nejradši poslal do pekla odpadu! :-) Ale kdež, když to přemyslím, tak to jednou za deset let shlédnout lze vcelku snadno. Doufám, že jsem tímto komentářem někomu pomohl v čistě Hamletovském rozhodnutí..koukat, či nekoukat? to je oč tu běží..(10.11.2018)

• MrHlad

Chvilku se to tváří jako lehce hořká komedie o chlapovi ve středním věku s obyčejnými problémy, pak jako echt hovadská variace na Eurotrip plná laciných a ne moc dobře fungujících vulgarit a okoukaných fórů. Vaughn hraje to samé co posledních deset let, Wilkinson před kamerou evidentně moc být nechce a Franco je za dementa. Duu Scott/Vaughn jsem po pohodových Pozdravech ze spermobanky docela fandil, tohle je ale těžká nuda.(8.6.2015)

Abych pravdu řekl, zas až tak moc jsem se nenasmál. Rozhodně ne tak, kolik bych chtěl, ale na druhou stranu je to taková ta oddychovka, která je vždycky potřeba. Nic, co by udělalo díru do filmového světa, ale naprosto relaxační film s jednoduchým dějem, několika dobrými hláškami a očekávaným "happy" vyústěním. Dave Franco to dost táhne nahoru, jeho postava prostě nemá chybu.(2.6.2015)

Tak ze zdejšího hodnocení a toho,že film rychle vyšel na nosičích,jsem dostal pocit,že to opravdu bude nějaká hovadina.No,neříkám,že je to něco převratného,ale má to momenty u ,kterých jsem se opravdu za břicho popadal.Scéna v lázních a celkově Dave Franco stáli za to.Jako celek to moc dobře nejde dohromady,ale určitě jsem i v novějších filmech co se tvářili jako komedii,viděl horší věci,než je toto.Za mě tedy celkově trochu lepší průměr čili 60% a tři hvězdy.(26.12.2015)

• - Filmový plagát vznikol ako uznanie snímky Ďakujeme, že fajčíte (2005). (Crybaby)

• - Vo filme zmieňované nemecké slovo "Flügelschlagen" žiadnym spôsobom nesúvisí s GPS navigáciou a v preklade znamená mávanie. (Laslo)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila vznik viac ako 15 000 pracovných miest. (Laslo)