Nepovedenej kšeft

• Austrálie

Komedie

USA, 2015, 91 min

• West

O čem že to bylo? Vůbec nevím.. tak trochu nuda, ale na to že se tam v podstatě nic nestalo, to celkem šlo jestě dokoukat,.. Dave Franco hraje dementa, Wilkinson starýho úchyla a Vaughn nudnýho patrona = Parta HIC na výletě se snaží vecpat do nějakého business obchodu, ale namísto toho jen pařej po párty.. 35%(28.7.2015)

Dobrá komedie s kvalitním hereckým obsazením, která příjemně pobaví. Vince Vaughnovi komedie sednou, natáčí je už spoustu let a je v nich dobrý. Potěšil mě i Dave Franco, který zde hraje trošku zaostalého mladíka, ale jde mu to fakt dobře a několikrát mě rozesmál. Celkově jsem se u této komedie dobře pobavil, je vidět, že režisér Ken Scott se použil ze svého předchozího filmu (Pozdravy ze spermabanky) a konečně natočil dobrou komedii. :-)(28.11.2016)

Abych pravdu řekl, zas až tak moc jsem se nenasmál. Rozhodně ne tak, kolik bych chtěl, ale na druhou stranu je to taková ta oddychovka, která je vždycky potřeba. Nic, co by udělalo díru do filmového světa, ale naprosto relaxační film s jednoduchým dějem, několika dobrými hláškami a očekávaným "happy" vyústěním. Dave Franco to dost táhne nahoru, jeho postava prostě nemá chybu.(2.6.2015)

• Filmao

O ničem. Nemá to humor. Děj sem pochopil u půlky filmu, utekl rychle. Na jedno zhlednutí bohatě stačí. Herci umělý, hlavně děti a manželka hlavního představitele. Jestli chcete vidět asi po stém stále opakovaný koncept road movie z Pařbou ve Vegas s pérama, kozama starých báb a homokládů tak prosím.. Dám jednu hvězdu, ale chybělo málo abych dal odpad(10.2.2019)

Zabavaněpřetrapnělá ptákovina, ve který se vyskytuje minimum humoru, naštěstí ty občasný špeky byly tak vymazlený, že nezbylo, než pretřapňákovat další prázdný moment pro další dávku. Je to přesně na tý hraně dobrýho vtipnýho filmu, kterej bych nejradši poslal do pekla odpadu! :-) Ale kdež, když to přemyslím, tak to jednou za deset let shlédnout lze vcelku snadno. Doufám, že jsem tímto komentářem někomu pomohl v čistě Hamletovském rozhodnutí..koukat, či nekoukat? to je oč tu běží..(10.11.2018)

• - Na začátku filmu, kdy Chuck Portnoy (Sienna Miller) vyhazuje Dana Trunkmana (Vince Vaughn), tak v jednom ze záběrů zmizí Mike Pancake (Dave Franco). (moznazitra)

• - Vo filme zmieňované nemecké slovo "Flügelschlagen" žiadnym spôsobom nesúvisí s GPS navigáciou a v preklade znamená mávanie. (Laslo)

• - Film sa nakrúcal v Bostone a Framinghame v americkom štáte Massachusetts a taktiež v štúdiu s názvom "Studio Babelsberg" v nemeckom meste Brandenburg. (Hudakfilms)