poster

Hardcore Henry

 • USA

  Hardcore Henry

 • Rusko

  Хардкор

 • anglický

  Chardkor

  (festivalový název)

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Rusko, 2015, 96 min

Komentáře uživatelů k filmu (777)

 • DJMaroko
  ***

  Dlouho jsem váhal jestli na to vůbec koukat vidět film z pohledu první osoby a roztřepanou kameru není můj šálek kávy. Vlastně to nesnáším. První polovinu filmu jsem protrpěl a říkal si to musím dokoukat. Paradoxně od půlky se mi to i začalo líbit. Akční scény jsou fakt nadupané a má to ten správný spád i přes to, že to to spadá do béčkových filmů. Původně to měl být odpad za ten film z pohledu první osoby, ale nakonec za tři. Nicméně jednou na dost. Být to natočeno normálně mohl z toho být super film takhle je to jen pro fanoušky akčních her. Ještě nesmím zapomenou na skvělou hudbu, která Henryho provází celý film a pár skvělých záběrů a hlášek.(24.9.2016)

 • Kamdar
  **

  Co je tohle kurva za film?! Absolutně žádný děj. Tem film je jedna velká akce s občas i dobrými efekty. nyní Vám podrobně popíšu celý děj oněch 90-ti minut: 0:00 - 0:30 - týpek se probere, utíká, spadne, utíká, 0:30 - 1:00 - čmajzne kvér, střílí, rozráží lebky, utíká před tankem, skáče na vrtulník, potká týpka, 1:00 - 1:30 - střílí, utíká, háže granáty, střílí v závěrečné bitce *konec*(25.9.2016)

 • Lykr
  ****

  Šílenej odvaz, nářez, ne pro všechny. Pohled z první osoby nebyl vůbec špatný nápad a akce, krev, kosti, mozek jsou naprosto všude. Šílený max je oproti Henrymu malej trpaslíček.(28.9.2016)

 • Optical
  *

  Jakožto krátkometrážní snímek by Henry fungoval lépe. Po 30 minutách mě styl FPS doslova sral a to nemluvě o chabém scénáři. Henry nemá kromě zajímavé kamery nic víc co nabídnout. Už se těším, až se Ilja vrhne na žánr fantasy a třeba mi nabídne dvouhodinový film, navíc natočený z pohledu ptačí perspektivy. To bude teprve jízda.(3.10.2016)

 • pold
  odpad!

  Bavilo by vás dívat se hodinu a půl na to, jak někdo hraje DOOM-a? Ne? Jo, tak to bude asi tím, že jste normální. Tenhle výtvor mne znechutil prvním záběrem a po 30-ti minutách jsem to vypnul. Debilní, nekoukatelné, takový blbě udělaný záznam z PC akční střílečky.(4.10.2016)

 • fafejt001
  *

  PROSTĚ HNUUUUUUUUUUUS .(9.10.2016)

 • paradoxman
  *****

  Maximální hodnocení za doslovné převedení PC hry na plátna kin. Je to úlet a tak to máme rádi!(30.10.2016)

 • blekekeke
  ****

  Libuji si v těhle filmech, kdy není chvilka na oddych. Nestihnete popcorn, nestihnete zívnout ... Z počátku ani nestíháte wo co go. Ale je to jen chvilka než se rozkoukáte. Dlouho jsem čekal na tenhle počin. Jasně Kick Ass už takový menší záchvěv měl, ale tohle bylo dotažené do konce. Pro herní fajšmejkry je to neskutečná bomba, neskutečná jízda. Takže jsem si tu jízdu neskutečně užil :o)(6.11.2016)

 • MaxQ69
  ***

  Fascinován a znechucen zároveň. Konečně někdo dokázal převést počítačovou akční střílečku v ochotně koukatelnou pasivní 2D podobu, i když po tom všem to ve finále celé způsobuje nauseu. Je to paradox, protože to mozek nějak neumí a nechce přijmout, i přesto že je vše zpracované výtečně. Práce kamery, detaily, herní autentïcita a především obrovská dynamika dělají z výsledku rusko-americké koprodukce něco nekonvečního. Občas jsem se trochu nudil a cítil jsem se, jako, kdybych sledoval kamaráda, co dvě hodiny paří Counter-Strike. Naspeedovaný Henry by se občas měl alespoň na malou vteřinu zastavit, aby si divák uvědomil situační hybnost. Zastávka se konala jenom jedna, ale naštěsí si tím jediným oddychový módem zpomalíme adrenalové šílenství v luxusním moskevském night clubu, kde si odfrkne nejen Henry, ale i většina pánů přijde na jiné myšlenky. Logickou a epickou stránku nemá ani smysl rozpitvávat, o tom to není, ani to být nemá. Pro mě jeden z nejrozporuplnějších filmů, které jsem viděl. 65%.(2.12.2016)

 • BOURQUE
  ***

  „PC game“ v štýlu FPS in real! Samotný nápad nie je zlý a ani to nie je zle natočený - tzv. POV bol veľmi slušný. Jedine, čo postrácam, je zmysluplnejší príbeh (ktorý v tomto prípade má niekoľko nejasností – napr. prečo mal hlavný záporák „telekinetickú“ silu). Inak to z hľadiska ostatných vecí (akčné scény, dialógy, atď.) takmer nemá chybu. Osobné hodnotenie: 78% (***) (4.12.2016)

 • topvideo
  ***

  Prapodivne natočený film, celý z pohľadu hlavného hrdinu.(6.12.2016)

 • mSchweinhund
  ***

  Výborný film, len pri tom šialenom a nelogickom strihu by to chcelo jemnejšiu ruku.(30.12.2016)

 • O_Peki
  ***

  Ujetá ptákovina. Jako bych hrál Half life.(25.1.2017)

 • Snakefinger
  ****

  Pro orální polykače videoher všeho druhu naprostá povinnost. Přiznám se, že první půlhodinu jsem trpěl ale pak jsem přišel tomuto snímku fakt na chut. Akční jízda, která nemá obdoby, i když nejsem asi typický konzument podobných snímků.(7.2.2017)

 • caramell
  ****

  Takovej Braindead a a hra Portal dohromady. Ultimátní originální ulítlá jízda pro křupany. Ale bavil jsem se.(14.2.2017)

 • Pute
  ****

  Spíš než film se jedná o 90 minutový zážitek.(13.5.2017)

 • Jessicahamby
  ***

  Začátek fakt slušnej, ale pak to šlo z kopce...(1.6.2017)

 • Muf911
  ***

  Film, který je originální hlavně tím, že je celý z pohledu hlavního hrdiny. Taková gamesa, FPS střílečka. To je snad poprvé, kdy jsem něco podobného viděl. Teda ve filmu. Funguje to docela dobře, i když chvílema z toho přechází zrak. Děj je dost dynamický, furt se střílí, skáče, leze po střechách a podobně. Jenom ve finále je to vlastně o ničem. Hlavní pointu jsem buď nepobral, nebo neexistuje.(2.7.2017)

 • krachman
  *****

  Tak jako neříkám nic. To mě hodně překvapilo. Parádní akční jízda. Kdo má rád firstperson akční hry, tak bude nadšený. Dlouho jsem se tak nepobavil. Doporucuju(16.9.2017)

 • blondboss
  ****

  Unikátne natočený akčný výplach, ktorý z vás vytrasie dušu a pri každom záchveve kamery vám príde zle. Tento snímok bol inšpirovaný počítačovou akčnou hrou a bolo to badateľné nulovým dejom, v ktorom nemôžete hľadať nejaký význam, avšak tie akčné scény boli premakané a akčný fanúšik musí krochkať blahom. Mne už po polhodine začala tá kamera vadiť, aj keď bolo to natočené skvostne. Štvrtú hviezdičku prikladám kvôli krásne Halley Bennet, ktorá túto svižnú akcošku plnú svižnej muzičky správne okorenila. 70 %(27.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace