Sněhová královna 2

The Snow Queen 2

Snehová kráľovná 2

Animovaný / Pohádka / Rodinný / Fantasy

Rusko, 2014, 78 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $9,344,000▐ rusáci nechcú ostať moc pozadu tak tvoria aj animované filmy, lenže tých je už tak moc a zo všelijakých krajín, že len máloktorý dokáže niečo výživné ponúknuť a to je prípad aj tohto animáku, kde animácia je v pohode znesiteľná ale príbeh ničím zvláštnym neokúzli a na zábavnosť sa tu až moc okato tlačí, tá tu moc nesedí, neberie /videl v kine 3D verziu: 45%/(10.12.2015)

Spokojenost 1 dílu, super 2 to vytáhla o něco víš úžasný soundtrack skvělá podívaná konečná bitva s hudbou jak z nějakého velkofilmu, příběh výborný začátek filmu mi hodně připomínal hru ( Hobbit ) nevím proč ale je to tak krásná pohádka.(4.1.2017)

Po dějové stránce méně zajímavé a povedené než byl první díl. Hlavní myšlenka byla poměrně jednoduchá, zápletka a její rozuzlení dost očekávané. Pokud mě první díl zaujal, tak tady jsem se místy trochu nudil a fakt že hlavní postavou měl být Orm, který se mi v prvním díle líbil, tomu nepomohl a skřítek to podle mě sám příliš zajímavým ani zábavným neudržel. Animace zhruba stejná jako u prvního dílu, hudba se mi líbila o něco víc. Pro děti to nemusí být špatné, pro mě však jen slabší průměr 4,5/10.(19.2.2017)

• kaylin

Pokračování, které by klidně mohlo tát jako samostatný film, protože zde sice jsou nějaké ty postavy z minulého dílu, ale ta návaznost je taková celkem volná. Animace je pořád docela dobrá, ale ten příběh mě prostě nebaví. Je to takové předvídatelné a já se u toho docela nudím. Navíc ten hlavní hrdina mi tu přijde otravný.(27.10.2015)

Takto nejako podľa mňa nevyzerá film, ktorý ide do kín, ale taký, ktorý sa dá priamo na DVD, ktorý pustíte svojim deťom v sobotu ráno, aby ich niečo rozptýlilo. Sú tam dobré myšlienky, no podané nie sú úplne najlepšie a trošku to stráca to, čo mal prvý film. Tu sa prvú polku toho moc nedeje a reálne dobrodružstvo začína až v druhej polke. A keď ho aj sledujem, nemám z neho tak dobrý pocit ako minule. Film sa tentokrát sústredí na Orma, ktorý sa bude musieť postaviť čelom svojmu najväčšiemu nepriateľovi a tým je on sám. Deti si sledovanie užijú, dospelí podľa mňa až tak moc nie. Je proste pokračovanie, ktoré sme nepotrebovali, ale mohlo to dopadnúť horšie. Hodnotenie: C(20.11.2015)

Sólo příběh vymýšlejícího trola Orma, který žije ve svém světě lži poté, co je sněhová královna poražena, tak se tam o ní letmo zmíní. Mohlo to být klidně přejmenované na "Udatného gladiátora Orman". O kapku lepší než první díl, ale rychle zapomenuté. Dávám 50%(6.12.2017)

Tradične o niečo slabšie ako jednotka. Vizuál je pritom identický. Celkovo jednoduchý príbeh ujde, ale zápletka varí iba zvody, namiesto Snehovej kráľovnej je tu boj sám so sebou, so svojím klamstvom. Príbeh je o čosi zábavnejší ako prvý film, aj má viac nápadov (aj keď ručná brzda na lodi či pirátska loď na zľadovatenej ''bobovej'' dráhe už boli trochu priveľa), ale točí sa jedine okolo jednej postavy - Orma. Názov zavádza, malo sa to radšej volať napr. Orm sa vracia. Inak skvelý Marcinov dabingový výkon.(14.1.2017)

• Eloush98

2,5*(17.8.2016)

• oveckaoa

Ukázkový příklad zbytečného pokračování. Do popředí se dostává Orm, který mě nebavil už v prvním díle i zápletka za moc nestojí a rozjede se to až zhruba 15 minut před koncem. Gerda je zde tak 20 minut a moc nepředvede.(12.6.2018)

Roztomilé stejně jako předchozí díl. Pro děti skvělé tak akorát akční ani já dospělí jsem se nenudil.(7.12.2015)

Velmi vtipné někdy po půlce bych řekl, že to trochu ztratilo tempo, ale pak to zase nabere dech.Vlastně si říkám proč něco takto povedeného nemůže vzniknout i u nás.(10.12.2015)

Pokračovanie ruskej snehovej kráľovnej v celkom zaujímavom vizuálnom prevedení a taktiež so zaujímavým námetom. Avšak miestami som sa už dosť strácal a niektoré scény boli doslova zbytočné. Každopádne svoje kúzlo to malo, aj keď jednotka je vždy len jedna a toto je už len priživovanie sa na niečom obohranom. 55 %(27.5.2017)

• Frantisek.Fu

40%(18.4.2018)

Ani by to nemuselo být označené jako 2 protože to zas tak na předchozí film nenavazuje. Klidně se to mohlo jmenovat " Nová dobrodružství Orma" nebo tak něco. Animace moc pěkná, děti spokojení doospěláci také.(30.11.2015)

50% - komentář 20ti slovy: Sněžná královna bez sněžné královny, příběhově a vizuálně stejné jako první díl. Sem tam nějaký vtípek, neurazí, ale nic závratného.(14.9.2016)

Docela překvapení, příběh měl i děj a myšlenku. Líbilo. Líbila se mi i hudba.(13.12.2015)

Je to úplně samostatný film, trochu mi přijde blbost označovat to jako 2. Dětem se to líbilo a já jsem se také bavil, animace povedená celkově velká spokojenost.(6.10.2016)