Reklama

Reklama

Ink Master

(pořad)
Reality-TV / Dokumentární / Soutěžní
USA, 2012, 45 min

Recenze (3)

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavej koncept reality show, protože postavit to na umění tetování, který už budete mít navždycky, to je celkem odvaha. Hlavně odvaha pro ty dobrovolníky, kteří se nechají tetovat. Je to americkej pořad, takže očekávejte furt nějaký opakovačky (to asi kdyby divák náhodou zapomněl, co bylo před 10 minutama), ale jinak je to super. Obdivuju tyhle umělce, protože to prostě mají v oku a ruce. Jsem každopádně zvědavej, jestli se tenhle pořad někdy dostane k nám. :D ()

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Vždy jsem považovala dobrovolné oběti u kadeřníků za obdivuhodné, a to jim to odroste. Tohle je odvaha tak bezmezná, až hraničí s šílenstvím. Fascinující a nejen díky dobrovolníkům. ()

Reklama

salamandrr 

všechny recenze uživatele

stává se to velmi repetitivní, ale stále je na co koukat. některé challange jsou zcela mimo realitu a nechápu jak se může někdo najít jako human canvas. Tradiční šílenci jsou na konci každé sezóny kdy nechají tatéry udělat cokoliv na velkou část těla zcela dle nápadu umělce. V jedné sezóně se ukáže, že to ne vždy jde jak má. Pokud člověk proskakuje pouze úkoly a hodnocení tak je možno vidět show za polovinu času. ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama