Cholerický snílek a uhrančivý melancholik - i tak by se dal popsat Petr Čepek. Jaké prožíval proslulý bouřlivák životní radosti? Co ho trápilo a čím naplno žil? S kým se pohádal při natáčení filmu Jára Cimrman ležící spící a proč? Život herce, který vynikal jak v dramatech tak v komediích, přiblíží jeho dcera Petra, ale i herečtí kolegové Ladislav Mrkvička, Rudolf Hrušínský, Zdeněk Svěrák, Iva Janžurová nebo režiséři Jiří Menzel a Jan Kačer. (TV Barrandov)

sator

Má bratra Karla, též herce.,bohužel v dokumentu nevystoupil... Dcera Petra (výtvarnice) po tatínkovi uhrančivá...🙃 ()

subic

Škoda ho, byl fenomenální. Skvělý dokument o něm je v cyklu Příběhy slavných - Oči Petra Čepka (S01E13). Tenhle je o něco horší, ale jinak taky slušný, vzpomínají hlavně Mrkvička, Menzel, Kačer a jeho dcera Petra. ()

BarVo

Ja teda neviem, za čo kto hodnotil tento dokument, mám pocit, že je to skôr o sympatiách k Čepkovi. Ja nimi síce pretekám, ale toto bola zlátanina. 20 rokov od smrti a narýchlo sa ušmudlal tento rádoby dokument, aby bolo čo vysielať. Tak to prrr. Petr Čepek si zaslúži určite niečo lepšie. ()