Život šestnáctileté Zoey se obrátí vzhůru nohama, když se její máma znovu provdá. Talentovaná tanečnice a jedničkářka si musí zvyknout nejen na novou rodinu, ale i na novou školu, nešikovné spolutanečníky z nové skupiny a tři neskutečně hlučné bratry. Poslední kapkou je absolutně neovladatelný pes. Situace se změní ve chvíli, kdy si stáhne aplikaci na výcvik psů a zjistí, že se dějí podivné věci všem klukům v jejím okolí... (Disney Channel)

Kacitr

Vlastně proč ne. Film jsem viděla dneska dopoledne a myslím si, že jako oddychovka, super. Sice to není nic, co bych nutně potřebovala shlédnout znovu, ovšem jinak je mobilní aplikace, kterou si můžete "ochočit" kluky, celkem zajímavá. ()

Anette3

Disney, co bychom chtěli. Animáky mají skvělé, teenagerovské filmy pěkná bída. Za happyend dávám 1* ()

suzanne1997

Ale jo, tenhle film nebyl nejhorší, takový průměr, kdy si holka uvědomí, že chyba byla na její straně a poučí se z ní, příjemná oddechovka na odpoledne, takže pokud chcete a nemáte co dělat, tak se podívejte a sami uvidíte, jestli jo, nebo ne. ()