Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americké symboly - bohatství, americký fotbal, svoboda, drogy, sex, párty a nevázanost - byly v této komedii dotaženy ad absurdum. Bezmezné užívání si života paroduje nejvýstižněji rajský plyn vyrobený z lidských "sraček", hojně fetovaný na pařbě na počest Thada (Alan Ritchson), jehož peníze mají zachránit Kozí dům (dům rozkoší) před dražbou. Dům sám ovšem nakonec končí v troskách výbuchem tohoto plynu, podobně jako sen o nikdy nekončící pařbě. Jen Thad o měsíc později na mexické pláži ne a ne ze sna procitnout... (PP66)

(více)

Recenze (18)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Fanoušci se složili na závěrečný film, ale věřím, že takhle si to nejspíš nepředstavovali. I já jsem se na jednu poslední ujetou jízdu v podání Thada a jeho party těšil, ale spokojenej nejsem. Překvapivě totiž to, co v seriálu fungovalo tady tak úplně nehraje. Škoda, protože pár nápadů nebylo k zahození (Thadland nebo sněžení kokainu), jen se to nepovedlo úplně podle představ a "kvalit" seriálu to nedosahuje. ()

becki_tu 

všechny recenze uživatele

Zbytečně dlouhý a povětšinu času i slabý recyklát seriálu, který fungoval daleko lépe než jeho filmová verze. Nemluvě o tom, že několik scén bylo už hodně za hranicí vkusu (i na poměry seriálového BMS) a počet opravdu vtipných momentů byl zhruba stejný, jako v jedné průměrné seriálové dvacetiminutovce. ()

Reklama

PP66 

všechny recenze uživatele

Americké symboly - bohatství, americký fotbal, svoboda, drogy, sex, party a nevázanost - byly v této komedii dotaženy ad absurdum. Bezhraniční užívání si života paroduje nejvýstižněji rajský plyn, vyrobený z lidských "sraček", hojně fetovaný na pařbě na počest Thada, jehož peníze mají zachránit Kozí dům (dům rozkoší) před dražbou. Dům sám ovšem nakonec končí v troskách výbuchem tohoto plynu, podobně jako sen o nikdy nekončící pařbě. Jen Thad o měsíc později na mexické pláži ne a ne ze sna procitnout. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Možná kdybych znal seriál, tak mi tenhle film něco dá, ale vzhledem k tomu, že jsem odkojený "Prcičkami", přišlo mi tohle jenom jako modernější napodobenina, která má stejně ujetý humor, stejné nechutnosti, jen se to snaží dotáhnout ještě dál a prsa už ukazuje celkem bez problémů. Přesto to ani zdaleka není tak vtipné. ()

Aleix 

všechny recenze uživatele

Všechny hlavní tváře úspěšnýno seriálu se sešli ,aby si zahráli v takové kokotině. To nešlo vymyslet trochu míň debilnější zápletku a trochu děje ? Si jako Romanski myslel , že když v každé dvanácté vteřině ukáže buchta kozičky a bude sněžit kokain tak to stačí. Hodně slabý ,kdyby to byl remake s jinýma hercema tak budiž ... ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama