UFC Fight Night: Hunt vs. Nelson

(pořad)
  • Japonsko UFC Fight Night 52 (festivalový název)
Sportovní
Japonsko / USA, 2014

Účinkují:

Miesha Tate

Show se uskutečnila 20. září 2014 v Saitama Super Arena (Saitama, Japonsko). Na hlavní kartě se sešlo šest zápasů.
1) Jon delos Reyes vs. Kyoji Horiguchi
2) Kiichi Kunimoto vs. Richard Walsh
3) Miesha Tate vs. Rin Nakai
4) Amir Sadollah vs. Yoshihiro Akiyama
5) Myles Jury vs. Takanori Gomi
6) Mark Hunt vs. Roy Nelson (TheSpearCZ)

ConanVJ

(14) Horiguchi vs. Reyes 4,5* Pěknej rychlej strikovej zápas ukončenej TKO. ........... Kunimoto vs. Walsh 4* Pěknej a ze začátku hodně jednostrannej zápas. Nějaká krev tu taky je ale to vítězství nevím nevím, no. ............ (2) Tate vs. Nakai 4* Tak pro mě hodně rozporuplnej zápas. Miesha toho moc nepředvedla, i když protivnice toho snesla celkem hodně a to hlavně ze začátku. Japonka se držela jako klíště , ale na vítězství jí to nestačilo. Osobně jsem čekal zápas ukončený před limitem. .............. Akiyama vs. Sadollah 4* Pěknej zápas, trochu krvavej. Škoda, že to nebylo ukončený před limitem i když moc k tomu nechybělo. ........... (9) Jury vs. Gomi 4,5* Hodně rychlej zápas ukončenej TKO. ............ (6) Hunt vs. (8) Nelson 5* Hlavní zápas večera byla pěkná striková bitva plná tvrdých úderů a ukončená jak jinak než K.O. ................. Určitě povedenej event s pěknými zápasy. 82% :) ()