• IvcaSammet
  odpad!

  Viděno 40 minut, poté jsem sledování vzdala. Ubohá parodie! Taková ostuda! Jestli tohle má být navázání na Četnické humoresky, tak je mi z toho tak smutno, až to bolí. Tak hrozně "zprznit" tak úžasný seriál! Trapárna nad trapárnu, pořád jsem se snažila dávat tomu nějakou naději, ale prostě to nešlo. Stupidní dialogy, strašné herecké výkony, to se opravdu dodívat nedalo! A to já jsem typ, který se dodívá za každou cenu, i kdybych se u toho měla nudou prokousat stěnou až k sousedům ...(19.2.2017)

 • mh.mail
  ***

  50% — Když jsem četl o tom, že se připravuje seriál Četníci z Luhačovic, řekl jsem si, že se bude jednat o další variantu Četnických humoresek. Přesto jsem se zvědavě podíval. Nejdřív mě velmi příjemně překvapila úvodní znělka, která vypadala opravdu skvěle a proti Četnickým humoreskám světově. Bohužel vlastní zpracování se k těm Humoreskám zase až příliš přiblížila. Jak je vidět, tak Anotnín Moskalyk vytvořil Humoreskami takové klišé prvorepublikových četníků a autoři tohoto seriálu se ho drželi. Nevím, proč by příběhy o četnících musely být mírně groteskní. Ale první díl byl o chloupek zajímavější, než první díl Humoresek, tak uvidíme. Ale neočekávám, že by se to v dalších dílech mělo nějak zásadně změnit.(9.1.2017)

 • Radko
  ***

  Štandard českej detektívnej seriálovej tvorby. Prejavuje sa v nostalgii za prvou republikou, často prítomnom alkohole a nadmernom sexuálnom apetíte (postavy alkoholika a syfilitičky), policajnou horlivosťou a samozrejme odhalením páchateľov. Páchateľov, ktorí veru nie sú žiadni nímandi zo spodných vrstiev. Pretože, všakáno, treba (aspoň v seriáli ) naložiť čo to dá všetkého schopným zbohatlíkom a miestnej honorácii.(12.1.2017)

 • GeusX
  **

  Před tv premiérou prvního dílu nových Četníku jsem zahlédl na webu kritickou recenzi na tento nový seriálový počin. Zas nějakej "kritik", na to nebudu hledět, na nějakého pisálka. Ale, oh mein gott, tak slabé jsem to nečekal. Zda-li Pavel Zedníček paroduje cigány nebo němčinu zprvu není úplně jasné. Snad si trochu zvyknu (ale je to děsné), mohla by to být přece jen nejzajímavější postava, nepočítám-li Vicu hrající roli "chyť mě, když to dokážeš". Celé to bylo takové zvadlé a utahané. Místy hluchá a tápající místa, stejně jako četničtí novicové, kterým chybí charizma. Styl řešení-smetení případu ze stolu rychleji než Sherlock i přes evidentní indicie zločinu, mi přišlo až nesmyslné. Exteriéry a dobová výprava zdařilá. Humoru jsem moc neshledal a ta lámaná česko-rakušáčtina mi vtipná nepřišla. Toto není volné pokračování Četnických humoresek. Za první díl přísné jen 2*! 50%(7.1.2017)

 • jefff
  ****

  Mě četníci bavili. Trochu mi chyběla hutnější atmosféra specifické doby, ale jinak nemám prvnímu dílo co vytknout. Pytláci nesázeli na efekt, ale na přirozenost a jednoduchost, což mi v tomto případě docela vyhovovalo. A kupodivu mě bavil i Zedníček, kterého jinak nemám rád. Mile překvapil i Donutil mladší.(20.1.2017)

 • - Natáčelo se v Luhačovicích, Jimramově, nádraží Lednice, zámek Lesní Hluboké, Prostějov, zámek Lomnice, Jasenice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace