• Cuzan
  *

  Neuvěřitelná nuda od začátku do konce. Příběh zavražděného pytláka mě vůbec nedokázal zaujmout, příběh dvou mladých uch, který to asi budou mít s vrchním velitelem, který je patrně vůl, těžký, taky ne. A když Vica Kerekes počtvrté četníkům utekla, nebylo to vtipný. Nebylo to vlastně vtipný ani poprvé. Hvězdičku za Gellnera a kostýmy.(8.1.2017)

 • Jozka7
  ***

  Po prvním díle to vypadá na pěkný krimiseriál odehrávající se na moravském východě v zajímavém období těsně po první světové válce. Zaujal zejména typově dobře obsazený Robert Jašków jako četnický velitel, který přes počáteční skepsi má finále případu pevně v rukou. Mimochodem, chudáci četníci, kteří se od své flinty nesměli hnout ani na krok.(6.1.2017)

 • jefff
  ****

  Mě četníci bavili. Trochu mi chyběla hutnější atmosféra specifické doby, ale jinak nemám prvnímu dílo co vytknout. Pytláci nesázeli na efekt, ale na přirozenost a jednoduchost, což mi v tomto případě docela vyhovovalo. A kupodivu mě bavil i Zedníček, kterého jinak nemám rád. Mile překvapil i Donutil mladší.(20.1.2017)

 • Radko
  ***

  Štandard českej detektívnej seriálovej tvorby. Prejavuje sa v nostalgii za prvou republikou, často prítomnom alkohole a nadmernom sexuálnom apetíte (postavy alkoholika a syfilitičky), policajnou horlivosťou a samozrejme odhalením páchateľov. Páchateľov, ktorí veru nie sú žiadni nímandi zo spodných vrstiev. Pretože, všakáno, treba (aspoň v seriáli ) naložiť čo to dá všetkého schopným zbohatlíkom a miestnej honorácii.(12.1.2017)

 • rakovnik
  ***

  První epizoda příliš nepotěšila, ale ani neurazila. Problém vidím v tom, že hlavní postavy, četníky, hrají herci bez charismatu. Jeden vypadá jako Švejk a druhý je také blbec. Lepší herci mají jen vedlejší role. A proč zrovna tak zprofanovaný Čmaňa Zedníček mluví tou lámanou čecho-němčinou? Jeho repliky se nedají poslouchat, strašlivě mi trhají uši. Chválím dobovou výpravu. 50 %(6.1.2017)

 • - Natáčelo se v Luhačovicích, Jimramově, nádraží Lednice, zámek Lesní Hluboké, Prostějov, zámek Lomnice, Jasenice. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace