• LadyPupu

  "Co se to tady dít? To nedávat žádný smysl!" To teda fakt nedává smysl. Nein, nein, opravdu nevím, jestli je to špatným scénářem nebo režií, ale i relativně dobrý herci tady hrajou blbě, dialogy jsou místy neskutečně trapný, o totální absenci humoru a přemíře trapnosti nemluvím, krimi zápletky jsou o hovně. Jestli tomu nepomůže Karel Dobrý, tak se na to vyseru.(14.1.2017)

 • tron
  **

  Tak nie, stále to nie je ono. Kriminalistické prípady dosť slabé, nezaujímavé a jednoduché, atmosféra doby fajn a Zedníček tiež, ale to je zatiaľ asi tak všetko. Ako v Četníckych humoreskách, aj tu sa dosť svojsky medzi sebou bije feel good atmosférou s vcelku brutálnymi vraždami (dosť dobre nerozumiem takýmto postupom).(26.5.2018)

 • rakovnik
  ***

  Pomalu si na nové četníky zvykám, jsou prostě jiní, než ti humoreskoví. Ale vadí mi, že ve vážných situacích hraje rozverná hudba, čímž kazí dojem z děje na obrazovce, jenž vtipný není. Bohužel si také stojím za tím, že nejslabším článkem četníků jsou...četníci. S lepšími hereckými výkony se setkáváme ve vedlejších rolích. Nejhůře si stojí vedle hrozné mluvy Pavla Zedníčka velitel Roberta Jaškówa. A co v dnešním dílu ta maminka v tunelu? Silným článkem je naopak pěkná výprava.(13.1.2017)

 • elizabeth_ba
  ***

  Poněkud trapná zápletka se synem zemského soudce Cmíralem (kromě naznačené se už dalo usuzovat jen na to, že se zamiloval do dívky z chudé rodiny a rodiče byli proti, ale protože tam s ním žádná nepřijela, tuto tezi jsem rychle opustila), tak jen doufám, že ji auctoři (původci) rychle změní. Jinak celkem ucházející, zejména tedy interiéry luhačovického hotelu natáčené v prostějovské radnici a prostějovském secesním hotelu Národní dům...(16.1.2017)

 • Ironfood
  ***

  Zatímco v prvním dílu mi Zedníčkova postava připadala v pohodě, tady už mi jeho "komicky" špatná čeština místy vadila. Nicméně hlavní obavy jsem měl z Batulkové, jejíž komediální snahy jsou pro mne obvykle utrpením. Tady naštěstí v tomto směru nedostala až tak velký prostor, takže to nakonec bylo jakžtakž v pohodě. Co se detektivní stránky týče, tak případ s věcmi ztrácejícími se z oken mi přišel opravdu příliš průhledný...(24.1.2017)

 • - Natáčelo se v Luhačovicích, Jimramově, Rájec - Jestřebí, zámek Lesní Hluboké, Brno. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Paní Cmíralová (Dana Batulková), matka jednoho z mladých četníků, bydlí podle příběhu na statku u Kroměříže. Její automobil Renault má však poznávací značku N 472 a je tedy zaregistrovaný až v Praze. (Martin_L)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace