• mira007
  *

  Dle mého předpokladu nastává zase retardovaná groteska. Kriminální příběh je celkem ucházející, ale přicházející velitel v podání Langmajera - hypochondr, bolestín, který se jako Jaskowův velitel dementně zeptá, zda se má vražda vyšetřovat. To je bída!!! Karel Dobrý nastavil jak to má vypadat a teď to jde kvalitou zase směrem k prvním dílům. Volte Karla!!!!(18.2.2017)

 • Pimburger
  ***

  Škoda, no. Karel Dobrý byl prostě Karlem Nejlepším. Po pitvořící se postavě Stavinohy je zde nová rádoby komická postava Sovy. Detektivní zápletka spojená s měnovou reformou Aloise Rašína velice dobrá, změna uniforem výtečná, bohužel ani toto nevyváží nesympatičnost některých postav. Ještě jednou škoda a tři hvězdy pro tento díl.(17.2.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Že bychom to odložili? Rvačka, pachatel neznámý." Příchod velícího hypochondra, tedy vrchního strážmistra druhé třídy Sovy, a jeho varana si dovolím označit za nepovedený tah. Po epizodách se skvělým velitelem Vlachem je pro mne Sova zkrátka velkým zklamáním a jeho indispozice ani ústrojová nekázeň mě nerozesmívají. Navíc ve mně málo výživný případ, a opakující se fórky s kleptomanem Truncem, vyvolal vzpomínky na mizerný začátek seriálu, po kterém jsem zvažoval, že své lázeňské šviháctví budu provozovat někde jinde.(19.2.2017)

 • tereza.k

  Takže. První tři díly jsem měla pocit, že je to lehce komediální seriál. Proč ne. Pak ty další tři díly, byly naprosto dokonalý. Děj, příběh a hlavně PAN velitel. A po tomhle skvostu jako dorazil Langmajer. Nic proti, děvkaře, hajzly a dementi hraje dobře. Ale jako postava s autoritou nebo velitel... no ani náhodou. A to režisér asi věděl a tak z něj rovnou udělala vola od prvního záběru. Krásný moment byl Zedníček s Vaculíkem, " berte to jako pochvalu." No ale jinak děs. Škoda. Po těch třech dílech, jsem se opravdu na další těšila, ale asi to už v pátek nezapnu, takhle mě dožrat.(19.2.2017)

 • IvcaSammet
  odpad!

  Viděno asi 50 minut, poté jsem sledování zase vzdala. Zase jsem se nechala přemluvit a zase jsem toho litovala. Oba hlavní hrdinové Martin Donutil a Robert Hájek mi lezou čím dál více na nervy, stejně jako hudba, která se k určitým scénám prostě nehodí. Do toho ještě šišlající Zedníček, kterému občas prostě nerozumím, no prostě hrůza. Místo toho, aby se tvůrci soustředili na policejní zápletku, věnují více času osobním životům hlavních postav a to způsobem trapného pokusu o komedii ... A to jsem se tentokrát opravdu snažila, abych se aspoň na tento díl dodívala ...(19.2.2017)

 • - Natáčelo se v Jimramově, Prostějově, Borovnici, Ubušínku, zámku Tovačov, zámku Lesní hluboké. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace