Komentáře uživatelů k epizodě (17)

 • topi
  ****

  Myslím, že je na škodu, že se v epizodě prolíná více případů (pátrání po andělíčkářce, vražda majitele pily, ztacené dívky během války...), ale i tak děj drží při sobě a hodně ho vyzdvihuje Jan Langmajer v roli velitele Sovy (jeho závěrečné zatýkání vraha mě neskonale rozesmálo, hehehe). Minirolička i pro Alenu Mihulovou, která jasně dokazuje, že je Paní Herečka! A velmi tomuto seriálu prospívá hudba, které hodně pracuje s atmosférou a jednotlivými situacemi.(4.3.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Fy myslíte, že když mi nosíte mazání na chaksnu, že fám na fšechno skočím?" Případ andělíčkářky mě příliš neoslovil, ale velitelovo falšování oznámení kvůli kvalitě oběda mělo něco do sebe. O dost lepší byla linie pohlavního styku s mrtvými ženami, ale pak nastoupil velitel Sova a svým parodickým zatýkáním poslal epizodu do kopru. Tohle se nedělá. A taky se nekrade, ale smrt varana mi vehnala slzy do očí. Bismarcku, byl jsi jedním z nejlepších herců v tomto seriálu. Možná úplně nejlepším a to je smutné.(3.3.2017)

 • LadyPupu

  To je jak ta Čapkova pohádka Jak pejsek s kočičkou dělali dort... Jak ta dvě nebohá zvířátka splácala dohromady slanečky, syrečky, kyselé okurky atd. a psa z toho bolelo břicho. Tady splácali tvůrci v jednom dílu potraty, vraždu, kleptomanii, nekrofilii, tryznu za varana... A mě z toho rozbolela hlava.(3.3.2017)

 • Cheeter
  ***

  Bohužel opět slabší epizoda. Andělíčkářství jako téma je hodně zajímavé, a rozhodně šlo pojmout líp. Co vraždy týče, tak byla zbytečně moc morbidní, což je dost škoda, neboť se dá zaujmout i jinak, než jen tím, jak brutální vražda může být a jaký psychopat jí udělal.(3.3.2017)

 • 1frida2
  **

  Koukla jsem na jeden díl, pac se natáčel u nas a to stačí na dalších několik let. Potvrdilo se mi, ze nemusím, ba co vic, nemůžu koukat na další a jemu podobný, kvuliva ujme na mem zdraví.(4.3.2017)

 • HonzaBez
  *

  To si fakt dělá už někdo srandu... naprostá parodie... Některé díly byly ještě ucházející, ale co tam nastoupil velitel Sova, fakt neuvěřitelná blbost.(3.3.2017)

 • jefff
  ***

  Další díl, který nepřinesl příliš zajímavý případ. Sova pořád otravuje svým nezájmem o práci a scénáristé se příběhově trochu zasekli. Jeden z nejslabších dílů.(12.3.2017)

 • rakovnik
  ***

  Andělíčkářská část epizody sice nebyla ani moc kriminálka, protože v podstatě nemuseli četníci nic vyšetřovat, jen čekali. I tak byla o poznání lepší, než vražedná linie, i když hlavně díky svědomí a morálce, viděné z dnešního pohledu. Druhá část příběhu hlavně díky veliteli spadala spíše do kategorie parodie. Škoda, že herci, jehož kvality uznáván, byla napsána role obecního blázna. Válka lidi mění, ale takové blby z nich snad nedělala, a když, nestali by se veliteli. Bohužel děj v tomto ohledu trapně dospěl teprve nyní tam, kde mohl být už dva díly seriálu.(3.3.2017)

 • mosem
  ***

  příběh, který mne oslovil poněkud méně než několik předchozích. Nejen parodické vystupování velitele (při vší úctě k hereckému výkonu ale s nepochopitelným režijním záměrem), který snad v tomto díle končí. Ale i časově nelogické situace - v době přestřelky je dost času zavolat soudce k výslechu a vyslýchat ženu, jejíž čin je nesrovnatelně méně závažný a která se bez problémů k jeho spáchání přiznává. Střet starce a tří mladých a těžce fyzicky pracujících mužů s překvapivým závěrem. Vrah, který by podle četníků neměl očekávat, že je mu někdo na stopě. Fraška s pohřbem....Ale z mého pohledu to vylepšil úplný závěr - až jsem měl strach že vše skončí v duchu mýdlové opery.(3.3.2017)

 • nula87
  ***

  Karikatura Sovy dosáhla svého vrcholu, už asi není kam dál jít.(13.3.2017)

 • majky19
  ***

  Myslím si, že se jednalo o jednu z těch povedenějších epizod, avšak jak jsem již avizoval v předchozích dílech, tak opravdu to z mého pohledu není tak dobré jako když roli velitele hrál Karel Dobrý. Moc si nedovedu představit, že za první republiky mohli dělat velitele pátrací stanice takoví lidé, jako velitel Sova v podání Langmajera. Jeho postava po celou dobu jeho působení je prezentována velmi komicky až trapně a neumím si dobře vybavit, že by takový člověk mohl vést bezpečnostní instituci.(4.3.2017)

 • holub109

  Další top episoda(3.3.2017)

 • mira007
  ***

  Tak kdopak nahradí Langmajera? Doufám, že to bude někdo směrem ke Karlu Dobrému a ne nějakej další groteskní imbecil, kteří tenhle seriál nepovyšují v rovině humoru, ale sráží k nevěrohodnosti vedle závažných vyšetřovaných kriminálních činech.(4.3.2017)

 • fugyx
  ****

  Dve dejové línie četníckej práce osobitne boli výborne vystupňované s relatívne nečakaným zakončením. Oba vážne prípady odľahčoval veliteľ Sova, ktorý bol uletenejší čím ďalej viac. Štátny pohreb varana s poctami bolo asi čerešničkou recesie. Len či toho nebolo až príliš... Zmeny veliteľov len pripravovali cestičku Gebertovi. A nakoniec, snáď nemá Láska po láske...(3.3.2017)

 • Alagaesie
  ****

  Dopis, kterej dva roky putuje? Divné ... Do "Láskový" střelilo. Vyhrožování není jen tak, proč to Sohnewedt přechází? No, nevyplatilo se mu to. Vorisku, ty mrcho! Bejt Škrabalkou tak bych mluvil ... Hezky dostali holi! Kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám. Sovo, Sovo, ty se nezdáš ... Vaníčková bude asi podvodnice - nebo masérka. „Co vidíš?“ „Guláš!“ Zase Bismarck? Proč furt zdrhá? Báby Hejkalový odstřelit! Obě! Chudák Bismarck. Chudák Sova, ale výborně Bareš! Kluci se lepšej. A nakonec jdou kopat hrob - tomu říkám služba (...). Vskutku pohřeb hodný důstojníka. Sova kleptoman ... Bych bejval neřek ... To byla teda sbírka! Měl jsem o Sovu celkem strach. Koledoval jak na Velikonoce. Ta akce s velitelem byla tak-tak. A Bareš měl pravdu - Cmíral zasáh včas.(3.3.2017)

 • Mistr119
  ***

  Trošku kontroverzní díl... - za případ s potratem a dilematem okolo něj bych dal klidně 4*, ale za naivnost šéfa četníků při zatýkání nekrofilního syna 2 - takže průměrně 3!(3.3.2017)

 • malet
  ****

  Trochu lehčí díl seriálu, ale i tak měl jako obvykle jiskru a spád. Zedníčka miluju víc a víc, šla šla... Po tomto seriálu mi bude smutno, po Bismarckovi ne. Nemám ráda plazy, ale bylo mi ho líto, taková nevoňavá smrt. No, má pěkný hrobeček. Čekala jsem, jak se rozloučíme s Langmajerem a on jde pomalu s medailí za statečnost. Ale nakonec musím uznat, že až na tu závěrečnou scénu u vily, toho bláznivce zahrál dobře.(9.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace