• honajz

Mno, jednoho homosexuála bych na tu dobu zkousnul. Ale dva? Navíc jeden je bigotní katolík? Moderní ekumena a moderní politické správné postoje implementované na tuto historickou dobu jsou zcela mimo mísu. Jezdit na kole v té době uměl každý z venkova, včetně babek. A jinak mne příběh hodně nudil, spousta prázdných dialogů nerozvíjejících děj, pro mne nezajímavé postavy. A z Luhačovic ani jeden záběr.(18.3.2017)

Další sledovatelný díl, nicméně výrazně slabší než předchozí. Nešlo jen o méně napínavý příběh. Ale "udavač" je od začátku koncipován jako nesympatická postava, emocionální stránka četníka Polívky je také lehce průhledná, nový strážník je ukázán jako totální pako, v případě kandidátek na nové hospodyně lze jen nostalgicky vzpomínat na starou Hekalovou a jejího manžela. Na druhé straně - otevřený závěr má ode mne plus. Mám rád otevřené konce, kdy mohu koncipovat vlastní pokračování :-)(17.3.2017)

Ach jo, na mě to dnes působilo takovým roztříštěným dojmem. Jakoby autorům došel dech. Zavražděný doktor a celý jeho příběh byl dobrý, ale ten Vítek - nezdárný pacholek, Maďaři, zbraně, tatínek mlčící býk... no a pak ty lidské city, to už je fakt na hraně. Tady se přece dříve gájové ženili a měli děti, aby TO zamaskovali, a ne otevřeně otlapkávali svého parťáka, notabene před kamerou...Nová Hejkalka je dobrá, hlavně, že corpus delicti vyprala v tom hypermangánu. No, jsem zvědavá na grand finále...(18.3.2017)

• DAPDO

Že je Cmíral teplej jsem už tak nějak překousnul. Říkal jsem si, proč s tím vůbec tvůrci seriálu vylezli ven. Teď už je to jasný, přece nenecháme Cmírala na ocet, když má Láska svou lásku a najdeme mu taky jednu, nejlepší když bude taky četník...Tím pro mě Četníci z Luhačovic končí, velmi vydařenej seriál s kvalitním hereckým obsazením tahle gay story degradovala k něčemu, co mě už nezajímá a v posledním díle si může dát Cmíral a Polívka klidně trojku s Gebrtem, bude to totiž beze mě.(17.3.2017)

• Jara.Cimrman.jr

"Strážmistr Polívka bude připravený na druhé straně náměstí. I s bicyklem, kdyby se to nějak zvrtlo." Což o to, plán to byl geniální, ale jeho zvrtnutí bylo tak nějak samozřejmé. Jenže mě to zase tak moc nebavilo a s homočetníky to mělo jen málo společného. Mě totiž pobavila jen tlačenka s červeným vínem k obědu a "božské" jmenování nového městského strážníka. Jinak jsem se spíše nudil, překvapivě jsem zjistil, že v případě uniforem nemám pochopení pro lidské touhy a jsem dost rád, že jezdit na kole mě učil můj táta.(21.3.2017)

• - Natáčelo se v Tovačově, Prostějově, Praze Karlíně, Jimramově, brně, zámku Lesní Hluboké. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)