• Jara.Cimrman.jr
  **

  "Strážmistr Polívka bude připravený na druhé straně náměstí. I s bicyklem, kdyby se to nějak zvrtlo." Což o to, plán to byl geniální, ale jeho zvrtnutí bylo tak nějak samozřejmé. Jenže mě to zase tak moc nebavilo a s homočetníky to mělo jen málo společného. Mě totiž pobavila jen tlačenka s červeným vínem k obědu a "božské" jmenování nového městského strážníka. Jinak jsem se spíše nudil, překvapivě jsem zjistil, že v případě uniforem nemám pochopení pro lidské touhy a jsem dost rád, že jezdit na kole mě učil můj táta.(21.3.2017)

 • honajz
  *

  Mno, jednoho homosexuála bych na tu dobu zkousnul. Ale dva? Navíc jeden je bigotní katolík? Moderní ekumena a moderní politické správné postoje implementované na tuto historickou dobu jsou zcela mimo mísu. Jezdit na kole v té době uměl každý z venkova, včetně babek. A jinak mne příběh hodně nudil, spousta prázdných dialogů nerozvíjejících děj, pro mne nezajímavé postavy. A z Luhačovic ani jeden záběr.(18.3.2017)

 • Jozka7
  ***

  Výprava dokonalá jako vždy, ale myslím, že to scénáristé už kapku přehání, tohle vyvraždění Luhačovic začíná připomínat Vraždy v Midsomeru. Kdo bude příště, soudce? A rozvinutím gay linie je zřejmě připraven rychlý konec některých hlavních postav, protože sodomie v té době byla trestným činem. Uvidíme v posledním díle.(18.3.2017)

 • malet
  ***

  Ach jo, na mě to dnes působilo takovým roztříštěným dojmem. Jakoby autorům došel dech. Zavražděný doktor a celý jeho příběh byl dobrý, ale ten Vítek - nezdárný pacholek, Maďaři, zbraně, tatínek mlčící býk... no a pak ty lidské city, to už je fakt na hraně. Tady se přece dříve gájové ženili a měli děti, aby TO zamaskovali, a ne otevřeně otlapkávali svého parťáka, notabene před kamerou...Nová Hejkalka je dobrá, hlavně, že corpus delicti vyprala v tom hypermangánu. No, jsem zvědavá na grand finále...(18.3.2017)

 • HonzaBez
  ***

  Gay lina příběhu by mi zas tak nevadila... Za to mě pořádně rozčilovaly některé rádoby komické (spíše trapné) scény spojené zejména s postavou nového strážníka a jeho matkou. Fakt nechápu, proč je třeba v tomto seriálu tak často míchat hrušky z jablky (detektivku s quasi komedii)... V Četnických humoreskách to sice bylo trošku taky, ale tam to nebyl tak nucený humor jako zde. Detektivní příběhy úplně špatné nebyly.. jen je škoda, že se člověk zcela nedozví, jak to bylo doopravdy pokud jde o ten obchod se zbraněmi.(20.3.2017)

 • - Natáčelo se v Tovačově, Prostějově, Praze Karlíně, Jimramově, brně, zámku Lesní Hluboké. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace