• DAPDO

Že je Cmíral teplej jsem už tak nějak překousnul. Říkal jsem si, proč s tím vůbec tvůrci seriálu vylezli ven. Teď už je to jasný, přece nenecháme Cmírala na ocet, když má Láska svou lásku a najdeme mu taky jednu, nejlepší když bude taky četník...Tím pro mě Četníci z Luhačovic končí, velmi vydařenej seriál s kvalitním hereckým obsazením tahle gay story degradovala k něčemu, co mě už nezajímá a v posledním díle si může dát Cmíral a Polívka klidně trojku s Gebrtem, bude to totiž beze mě.(17.3.2017)

Dějová linka se dobře zamotala před koncem. Aspoň, co se hlavních postav týče. Případy jako takové docela normálka, ale zpracováno dobře. Jen mě překvapuje, jak ke konci mizí postavy, co se pohybovali celou dobu v seriálu pravidelně. Pokud na něj budou chtít navázat druhou řadou půjde spíš o nový seriál.(17.3.2017)

Ach jo, na mě to dnes působilo takovým roztříštěným dojmem. Jakoby autorům došel dech. Zavražděný doktor a celý jeho příběh byl dobrý, ale ten Vítek - nezdárný pacholek, Maďaři, zbraně, tatínek mlčící býk... no a pak ty lidské city, to už je fakt na hraně. Tady se přece dříve gájové ženili a měli děti, aby TO zamaskovali, a ne otevřeně otlapkávali svého parťáka, notabene před kamerou...Nová Hejkalka je dobrá, hlavně, že corpus delicti vyprala v tom hypermangánu. No, jsem zvědavá na grand finále...(18.3.2017)

Doktor? A safra… Pavelka byl vtipnej. Že neuměj na kole? Jakto? Vzácný návštěvy, no ni? Jo podstav, to je problém. Akcie? Vrah? Tak jednoduchý to nebude… Dyť se Hájek na tom kole málem zabil. Nehraje blbě… Jinej hotel! Oni toho Hájka nemít, tak jsou v koncích. Jáj, nečekané. Takový munice! Snoubenka mrtvoly měla docela peška. Hájku, asi je to na tobě. Opět se ptá četnictvo. Veiglová si řezala větev. Eliška „mluvila“ ? A nedělala něco jinýho? Křiváci! Chytrej je ten Čmaňa. Mladší Veigl něco věděl… Pánové Hájek s Veiglem piklili. A starej Veigl do želez. Choďte mi do Pulp Fiction s ‚boží vůlí‘. Gebrtův sentimentální výlev by bejt nemusel. Volavka? Nenápadnej. Zdržovačka. III 382 „Ony se holky chlapům v bordelu nepředstavujou. Vy jo?“ Ale to se podívejme… No, tak mu ruply nervy, no. „Mlčet! Obě!“ Takže Kučera udával? Díra suchá dáseň… Vaňková zabíjela? Ale ale, vždyť Cmíral s Hájkem byli taková supr dvojka. No toto!(18.3.2017)

Výprava dokonalá jako vždy, ale myslím, že to scénáristé už kapku přehání, tohle vyvraždění Luhačovic začíná připomínat Vraždy v Midsomeru. Kdo bude příště, soudce? A rozvinutím gay linie je zřejmě připraven rychlý konec některých hlavních postav, protože sodomie v té době byla trestným činem. Uvidíme v posledním díle.(18.3.2017)

• - Natáčelo se v Tovačově, Prostějově, Praze Karlíně, Jimramově, brně, zámku Lesní Hluboké. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)