poster

Četníci z Luhačovic (TV seriál)

 • Česko

  Četnické trampoty

  (neoficiální název)

Krimi / Komedie / Historický

Česko, 2017

Hudba:

Jiří Hájek

Hrají:

Pavel Zedníček, Robert Hájek, Martin Donutil, Robert Jašków, Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Igor Bareš, Dana Batulková, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Ivana Korolová, Marek Holý, Lukáš Vaculík, Vica Kerekes, Tereza Bebarová, Radim Novák, Jaroslav Plesl, Radoslav Šopík, Jan Václavík, Petr Šimčák, Přemysl Bureš, Rozálie Krycnerová, Jan Vlasák, Míra Nosek, Alena Mihulová, Dana Morávková, Kristýna Maléřová-Podzimková, Naďa Konvalinková, Martin Stránský, Jan Komínek, Ondřej Pavelka, Jan Novotný, Marie Ludvíková, Martin Sitta, Martin Trnavský, Patrik Böhm, Vladimír Hauser, Hana Holišová, Alois Knecht, Tomáš Kvoch, Táňa Malíková, Miloslav Maršálek, Jiří Maryško, Marek Pospíchal, Dušan Sitek, Luděk Randár, Kateřina Sedláková, Tomáš Sýkora, Milan Šindelář, Kamil Švejda, Dalibor Vinklát, Gabriela Štefanová, Robert Šenki, Miroslav Babuský, Helena Čermáková, Stanislav Gerstner, Jan Grygar, Radan Hlubinka, Jiří Jelínek ml., Romana Kvapiková-Julinová, Elena Juráčková, Štěpán Kaminský, Karel Riegel, Tereza Slámová, Igor Stránský, Ondřej Šípek, Jana Štěpánová, Šimon Tintěra, Tereza Vilišová, Martin Havelka, Zdeněk Černín, Eva Doležalová, Daniel Joch, Lenka Loubalová, Lukáš Marval, Milan Němec, Petr Soumar, René Šmotek, Jiří Miroslav Valůšek, Vladimíra Včelná, Ivo Gogál, Jana Hubinská, Jana Kvantiková, Roman Slovák, Laura Kovalová, Jiří Fero Burda, Zdeněk Pecháček, Ondřej Biravský, Otmar Brancuzský, Alena Doláková, Václav Hanzl, Radim Jíra, Miroslav Kumhala, Petr Pavlas, Sandra Riedlová, Josef Šamonil, Martin Vrtáček, Lívia Bielovič, Amálka Gregorová, Zuzana Slavíková, Jakub Zindulka, Tomáš Dianiška, Dalibor Buš, Olga Fečová, Zdeněk Julina, Milan Kroka, Jiří Pištěk, Otto Rošetzký, Eliška Skálová, Václav Svoboda, Tomáš Turek, Marcel Vašinka, Simona Zmrzlá, Kamila Valůšková, Michael Weinberger, Michal Soltész, Miloslav Mejzlík, Vojtěch Blahuta, Radek Galaš, Luděk Jelen, Pavel Lagner, Jan Mazák, Ludmila Mecerodová, Zdeněk Truhlář, Ivan Urbánek, Ondřej Veselý, Michal Dlouhý, Petr Stach, Jiří Ployhar ml., Sara Venclovská, Petr Bok, Kryštof Grygar, Michal Isteník, Petr Jarčevský, Josef Jurásek, Ladislav Kolář, Erika Kubálková, Pavel Vencl, Hana Kusnjerová, Arnošt Goldflam, Zdena Herfortová, Samuel Smejkal, Bronislava Trepešová, Robert Urban, Eva Ventrubová, Alexandra Gasnárková, Michal Bumbálek, Barbora Dvořáková, Pavel Hromádka, Radek Kašpar, Roman Nevěčný, Vít Piskala, Jan Počepický, Miroslav Hanuš, Štěpán Kozub, Martin Siničák, Jaroslav Achab Haidler, Václav Chalupa, Petr Čampa, Tomáš Drápela, Tomáš Nápravník, Anna Kameníková, Adrian Jastraban, Jitka Smutná, Jana Paulová, Antonie Talacková Barešová, Petr Halíček, Václav Šanda, Roman Zloch, Ivan Lupták, Hana Vagnerová, Tomáš Pavelka, Zdeněk Dvořák, Martin Hudec, Čeněk Koliáš, Martin Lejsek, Jitka Sedláčková, Martin Sláma, Jaroslav Stich, Petra Johansson, Tomáš Sax, Leoš Žižka
(další profese)

Diskuze k TV seriálu (51)

Chceš také sledovat diskuze k sériím a epizodám?
Chceš také zrušit sledování diskuze k sériím a epizodám?
<< novější 2 1
  • 7.5.2019  21:09
  callix
  (hodnocení, komentáře)

  Informace o volném pokračování oblíbené série Četníci z Luhačovic zveřejnila Česká televize, v jejíž produkci seriál vznikl. Již před časem se mluvilo o tom, že se ovšem děj přenese do jiné lokality. Původně avizovaná Kroměříž, ležící stejně jako Luhačovice ve Zlínském kraji, ovšem později z plánů filmařů vypadla. Z nových informací, které v březnu zveřejnila ČT vyplývá, že děj se přesune na jižní Moravu. Vzniknout má totiž seriál Četníci ze Znojma.

  „V pokračování se tvůrci zaměří na dobu, kdy nová republika čelila hluboké krizi. Konec roku 1920 přinesl silnou vlnu deziluze z politických i hospodářských poměrů.   Přesunem děje do  Znojma se navíc otevírá hlavní téma celého seriálu: česko-německé vztahy, které dynamicky ovlivňovaly život Republiky Československé v podstatě po celou dobu její existence,“ uvádí ČT ve zveřejněném dokumentu Připravované projekty 2019. Diváci se tak mohou těšit opět na na případy inspirované dobovými událostmi, ovšem ne v prostředí lázní, ale v nově vzniklém pohraničí, jehož existence od základů změnila politickou, ale i sociální situaci. „Seriál budeme natáčet přímo ve Znojmě a jeho okolí. Kontinuita hlavních představitelů i autorského týmu je pro mne zárukou, že se opět můžeme těšit na seriál oblíbený diváky všech věkových skupin,“ uvedla kreativní producentka Jiřina Budíková. Nová série na Četníky z Luhačovic přímo naváže. „Dvě z hlavních postav první řady budou pokračovat i zde. Způsob vyprávění nových Četníků ale trochu zvážní. Na druhou stranu mohu slíbit, že nové postavy, které si diváci oblíbí, nezabiji hned při první možné příležitosti,“ poznamenal scénárista Petr Bok.

  • 2.4.2019  14:07
  callix
  (hodnocení, komentáře)

  jenovef: Určitě bude, nebo tam bude nějakej čmoud, aby to bylo korektní, čt nezklame.

  • 29.3.2019  18:14
  jenovef
  (hodnocení, komentáře)

  callix: mazec, ale jestli tam nebude transgender četnice, tak na to odmítám koukat :V

  na příspěvěk reagoval callix
  • 27.3.2019  11:27
  callix
  (hodnocení, komentáře)

  Ve stejném období, ale v jiném místě se odehrávají Četníci ze Znojma, kteří navážou na Četníky z Luhačovic.

  na příspěvěk reagoval jenovef
  • 25.11.2017  02:12
  NinadeL
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: Jo, idealizovana doba, kdy se z lidí po válce stavali kanibalové. Tak jo. To je úplný ráj na zemi.

  • 14.4.2017  23:39

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 14.4.2017  23:38

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 14.4.2017  18:09
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  Dadel: Pobavilo mě tohle:

  "Prvním varováním byla homosexuální orientace jednoho z četnických kadetů. Homosexualita byla v ČR trestná ještě v roce 1962. Je tedy nemyslitelné, že by jeho orientace při příjmu do četnictva nebyla odhalena."

   

  Autor článku si patrně myslí, že každej na dálku všude rozhlašuje, jaká jeho sexuální orientace:)

  na příspěvěk reagoval
  • 14.4.2017  16:47
  Dadel
  (hodnocení, komentáře)
  na příspěvěk reagoval vegetol.mp ,
  • 28.3.2017  19:14
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  Jinka: Já ti nevím. Čekal bych trochu nějaký atmosféry, ne další převařenou sračku na téma Četnický humoresky na stopadesátou. Jak jsem byl naivní. Popravdě už mě ta prezentace tý První republiky jako idealizovaný doby, leze krkem. To nikdo neumí natočit drsnou kriminálku? Fakt musíme koukat na šišlajícího Zedníčka? Měli by to přejmenovat na Četníky z Čurákovic:))

  na příspěvěk reagoval NinadeL
  • 28.3.2017  14:13

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 26.3.2017  12:03
  Jinka
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: Upřímně mi První republika přišla bezduchá a chybovala už jen v kostýmech. Tento seriál mi nepřišel vůbec špatný, naopak. Navíc hudba se ohromě povedla :)

  na příspěvěk reagoval vegetol.mp
  • 25.3.2017  13:07

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 24.3.2017  19:46
  jenovef
  (hodnocení, komentáře)

  Jakožto zdejší expert na homo-propagandu ve filmech si dovoluju -potom, jak skončil poslední díl- vynést následující předpověď dalšího děje: Láskovi se vrátí jeho láska a bude sex na seně. S láskou se vrátí i nechtěný Voříšek junior, kterého se s jemností sobě vlastní ujme nově vzniklý homo pár, za bezmezné podpory tolerantního obyvatelstva Luhačovic. Oba páry budou bydlet odděleně, protože seriál musí být primárně o vyšetřování zločinů. Nemoderní fráterníci s inklinací k exorcismu pochopí, že čas jejich vlády se naplnil, přiznají se ke zneužívání ministrantů a spáchají rituální sebevraždu zlatým svícnem. V Bruselu propukají v jásot a ČT dostává Nobelovu cenu míru. Předpoklad naplnění předpovědi: 65%

  • 23.3.2017  18:05
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  Jinka: Nestraš:)

  na příspěvěk reagoval Jinka
  • 22.3.2017  22:46
  Jinka
  (hodnocení, komentáře)

  Bude i druhá série?

  na příspěvěk reagoval vegetol.mp
  • 22.3.2017  17:03
  Fenquick
  (hodnocení, komentáře)

  : Takže taky hulibrk?

  na příspěvěk reagoval
  • 20.3.2017  00:33

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 20.3.2017  00:32

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 20.3.2017  00:31

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 20.3.2017  00:29

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 20.3.2017  00:27

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 20.3.2017  00:06

  Příspěvek byl smazán administrátorem.

  • 10.3.2017  23:27
  Rattlehead
  (hodnocení, komentáře)

  Dnes jsem náhodou viděl kousek - díl o chudácích Židech, kde se hlavní lotr jmenuje Adam Bartoš. Na Silvestra bych se tomu možná zasmál, ale teď musím říct, že je opravdu smutné, jakým způsobem si havlisté vyřizují účty se svými oponenty...

  na příspěvěk reagoval
  • 3.2.2017  17:05
  Artigas
  (hodnocení, komentáře)

  Jinak ovšem souhlas, smutné, kam až někteří klesli.

  • 3.2.2017  17:04
  Artigas
  (hodnocení, komentáře)

  Machine: Kdy se už konečně lidí naučí česky. Hold je vzdávání pocty, holt je zkomolenina z němčiny...

  na příspěvěk reagoval
  • 27.1.2017  21:26
  janejo
  (hodnocení, komentáře)

  Seriál má příšernou hudbu.

  na příspěvěk reagoval
  • 27.1.2017  03:32
  Machine
  (hodnocení, komentáře)

  Je mě upřímě líto Zedníčka - absolvent JAMU, hrál v tolika úspěšných snímcích a dnes se vysloveně ponižuje v takových rolích stejně jako další jeho herečtí vrstevníci, hold herectví dnes nemá absolutně žádný smysl-buď budete v nekonečných debilitách jako je Ordinace nebo v reklamách, to už uklízečka má lepší perspektivu.

  PS Ten vocas Jáškow má evidentně také pořád málo když musí všude oxidovat, sotva natočí tohle už je v Ordinaci! Copak dnešní rádoby umělci už nemají žádnou hrdost? Ach jo.

  na příspěvěk reagoval Artigas ,
  • 22.1.2017  17:08
  pavelbedi
  (hodnocení, komentáře)

  Snad na těch četnických čepicích není plast :(

  • 16.1.2017  11:36
  Fenquick
  (hodnocení, komentáře)

  Tyvoe to je v čudu. Dnes asi nejde natočit ani pořad o vyvážení popelnic, aniž by se tam neřešila sexuální orientace.

  na příspěvěk reagoval
  • 14.1.2017  14:07
  Rovensky
  (hodnocení, komentáře)

  Čekal jsem to horší. Sice je to takové rozvleklé, utahané, ale hezké exteriéry, kostýmy, auťáky... Bohužel vraždou vražd je protlačování klasických stereotypů - hodný cikán, hlavní hrdina je homosexuál... Úplně zbytečný. Moskalykovy humoresky byly takové víc dobové, tohle je spíš obraz současnosti zasazený v minulosti.

  na příspěvěk reagoval
<< novější 2 1