Četníci z Luhačovic

• Česko Četnické trampoty (neoficiální název)
TV spot 1
Česko, 2017, 16 h 42 min (Minutáž: 82–86 min)

Hudba:

Jiří Hájek

Epizody(12)

Recenze uživatele ChrisChilly k tomuto seriálu (1)

Četníci z Luhačovic (2017)

Viděla jsem všechny epizody! Mám ráda dobové projekty, takže i tento fakt zřejmě nahrál tomu, že se mi toto dílo moc líbilo. Rozhodně mi sedl koncept detektivky, při které jsem se chvílemi mohla zasmát. Jistá inspirace Četnickými humoreskami je zde patrná, ale dle mého názoru se nejedná o sprostou kopii nebo snad dokonce napodobeninu. Díl od dílu mi příběhy přišly zajímavější. Prostředí mi pomáhalo navodit tu správnou atmosféru. Myslím si, že role výborně sedla panu Zedníčkovi a svoji postavu zahrál skvěle. Milým překvapením pro mě ovšem byli i Robert Hájek a Martin Donutil. Svých rolí se zhostili dobře a během seriálu jsem se s nimi postupně sžívala. Z rolí strážmistrů mi pak nejvíce v paměti utkvěl Karel Dobrý. Za mě si tedy Četníci z Luhačovic zaslouží čtyři hvězdičky. Jsem moc zvědavá na novou sérii, která by měla letos vyjít a doufám, že ode mě přinese seriálu tu zbývající pátou hvězdu. ()