• Frajer42

Za svůj krátký život jsem již viděl hromady soutěžních českých pořadů nejrůznějšího zaměření. Nedovedu si ovšem vybavit žádný, který by v tom nejnegativnějším smyslu předčil tuhle sračku. Vydržel jsem se dívat celých 15 minut prvního dílu. Dost by mě zaskočilo, kdyby jich více vůbec bylo odvysíláno. Do prvního dílu bylo pozváno 6 retardů a dva moderátoři. Ze všech zúčastněných jsem snesl pohled pouze na pohublého Gondíka, který se snažil, seč mu síly stačily, udržet pořad nad hladinou sraček. Nepodařilo se! Zbytek mně strašně, ale opravdu strašně, vadil. Vtipný okamžik není v pořadu jediný. Tedy za těch mnou zhlédnutých úvodních 15 minut. Místo toho je k vidění pohár trapnosti toho nejhrubšího zrna. Nic tak debilního tu roky nebylo! Opravdu nepřeháním. Nevěříte? Přesvědčte se sami! Vhodné maximálně pro totální retardy.(28.9.2014)

• jh666

Ne, tohle se nepovedlo. Měl jsem rád Máme rádi Česko (hlavně druhou sérii), a tohle bylo původně prezentováno jako něco podobného. No, nestalo se. Nejdřív se všichni jen hádali a "uráželi", což mělo být asi vtipné. Navíc Tereza Kostková mi už začíná solidně lézt na nervy. Tu jednu hvězdičku dávám za Gondíka, ale ani ten mě neudržel déle než do reklamy. 15 %(28.9.2014)

• D28

Nezáživné až debilné otázky, súťažiaci skákajúci si do reči, afektovanosť, trápnosť, nuda.Znesiem veľa, ale nedokázala som to dopozerať,čím sa zároveň ospravedlňujem, ak po pol hodine došlo k nečakanej premene škaredého kačiatka na krásnu a inteligentnú labuť.Dobrý moderátor by však mal vedieť odlíšiť gagy a gáganie.(12.10.2014)

• sun.eagle

Když jsem vylehával chřipku posteli tak jsem se na to podíval a čekal jsem větší žumpu. Zas taková hrůza jak tady někteří říkají že div nepotřebují kyblík na zvracení to není, a ve srovnání s ostatní televizními pořady dokáže když už né vždy pobavit tak alespon zaujmout. Každopádně tomu moc velkou životnost nedávám, už proto že to dávají snad každou sobotu což není moc chytrý nápad.(7.2.2015)

Jako vždy, když jde o podobný pořad, nezáleží ani tak na obsahu, ale spíše na kvalitě moderátora a v nemalé míře i na hostech, které produkce vybere. Moderátoři...to je téměř vždy otázka vkusu. Tereza Kostková si na nic nehraje, je přirozená a spontánní. Skvěle jí sekunduje Dalibor Gondík (kterého jsem vždy považoval spíš za estrádního "umělce"), ze kterého se vyklubal chytrý a svérázný chlapík. Potíž je zatím v hostech. Jak jde o konfrontaci muži vs ženy, tak se rozpumprdlíkuje skoro každý, to chápu, ale pokud na sebe osm lidí huláká jako pětiletá děcka, která se hádají o poslední bombón...není to úplně ono. Témata jsou vcelku zajímavá, i když se často opakují, ale tím uječeným pojetím, spadá pořad spíš do "druhé cenové". Což neznamená, že by jste se nemohli pobavit (pořád to není žumpa jako, Sejdeme se na Cibulce, Exkluziv!, nebo Vtip za stovku!) Do vkusu všech se produkce netrefí, takže pokud mě iritují hosté jako jsou např. Michal Novotný, Sandra Pagodová, nebo Patrik Hezucký, pro jiného to může být právě důvod, proč se na Muži proti ženám podívat. S Máme rádi Česko si tento pořad nijak nezadá...zatím podobná úroveň, takže jako alternativa k němu...proč ne. Pokud vám doma dochází témata k hádkám, ideální na sledování s drahou polovičkou :o)(19.10.2014)