• Frajer42

Za svůj krátký život jsem již viděl hromady soutěžních českých pořadů nejrůznějšího zaměření. Nedovedu si ovšem vybavit žádný, který by v tom nejnegativnějším smyslu předčil tuhle sračku. Vydržel jsem se dívat celých 15 minut prvního dílu. Dost by mě zaskočilo, kdyby jich více vůbec bylo odvysíláno. Do prvního dílu bylo pozváno 6 retardů a dva moderátoři. Ze všech zúčastněných jsem snesl pohled pouze na pohublého Gondíka, který se snažil, seč mu síly stačily, udržet pořad nad hladinou sraček. Nepodařilo se! Zbytek mně strašně, ale opravdu strašně, vadil. Vtipný okamžik není v pořadu jediný. Tedy za těch mnou zhlédnutých úvodních 15 minut. Místo toho je k vidění pohár trapnosti toho nejhrubšího zrna. Nic tak debilního tu roky nebylo! Opravdu nepřeháním. Nevěříte? Přesvědčte se sami! Vhodné maximálně pro totální retardy.(28.9.2014)

• Khumbac

Trochu vtipné. Jinak nuda. Pořad určen šichťákům pětapadesátníkům, kteří u něj usnou během 15 minut. Kateřina Hrachovcová MUSELA upadnout na hlavu. Elegantní tupost. Trapnost, ale znám více takových přiblblých lidí. Ona studuje psychologii?? Jeji kolegové se smějí ještě dříve než vypustí z úst hovna. Být s Ní v týmu, tak mě jebne.(22.7.2015)

• D28

Nezáživné až debilné otázky, súťažiaci skákajúci si do reči, afektovanosť, trápnosť, nuda.Znesiem veľa, ale nedokázala som to dopozerať,čím sa zároveň ospravedlňujem, ak po pol hodine došlo k nečakanej premene škaredého kačiatka na krásnu a inteligentnú labuť.Dobrý moderátor by však mal vedieť odlíšiť gagy a gáganie.(12.10.2014)

• Johny303

Je to vážně nudné a to jak po stránce ,,disciplín" dá-li se tomu tak říkat, tak i po stránce rádoby siláckých hlášek z obou táborů, které rozhodně nepůsobí roztomilým či vtipným mezipohlavním popichováním a jsou spíše dost trapné... Osobně mě to zklamalo a mrzí mě to, protože soutěže jsou přesně tím typem pořadu, který v našich televizích chybí - Prima nás navnadila reklamní prázdninovou kampaní na soutěže s velkým S, tedy na Muže proti ženám a na Kdo je kdo? Mně se ovšem nelíbí ani jedno. Pokud neumí podobné záležitosti vytvořit vtipně či zajímavě, tak ať se na to raději vykašlou, případně ať se zaměří na obnovení vědomostních soutěží jako je Milionář... Mimochodem, kvalitu tohoto pořadu narušuje už jen samotná volba lidí, třeba Kostková je snad všude, fakt ,,promyšlenej" tah.(4.10.2014)

• Herzeleid

Pořad, ve kterém všichni mluví jeden přes druhého a ve výsledku není rozumět nikomu. Chvíli jsem koukal, co se z toho vyvrbí..a vyvrbilo se to, že hádky pokračovaly dále a mě z toho rozbolela hlava a dostal jsem tik jak jsem koukal ze strany na stranu a snažil se to pochopit. Tohle přece nemůže jít do televize..?!(18.10.2014)