• jh666

Ne, tohle se nepovedlo. Měl jsem rád Máme rádi Česko (hlavně druhou sérii), a tohle bylo původně prezentováno jako něco podobného. No, nestalo se. Nejdřív se všichni jen hádali a "uráželi", což mělo být asi vtipné. Navíc Tereza Kostková mi už začíná solidně lézt na nervy. Tu jednu hvězdičku dávám za Gondíka, ale ani ten mě neudržel déle než do reklamy. 15 %(28.9.2014)

• CentriFUGA

Nerozumím tomu, že dá TV Prima po trapném pořadu "máme rádi Česko" dali ještě horší pořad "Souboj národů". Když tento končil, tak jsem očekával, zřejmě zcela naivně, že by mohli na Primě dostat rozum a začít v sobotu od 20 hodin dávat nějaké dobré filmy, ale zřejmě je levnější upravit potřetí studio a dát další pořad "Muži proti ženám". Viděl jsem jeden díl, abych mohl napsat hodnocení, ale v půlce jsem to musel přepnout. Jediný zážitek, který jsem si odnesl bylo, že si Tereza Kostková lehla a bylo vidět její hezky napěchovaný hrudník ... opravdu to bylo asi to nejlepší, co mohl pořad nabídnout. Stále jsem nepochopil, proč tohle TV Prima dělá, všechny tyto pořady mají mizerné hodnocení a neznám ve svém okolí nikoho, kdo by se na to koukal. Dokonce to skončilo tak, že jsem si pustil Kameňák, kde se dá alespoň trochu mluvit o nějakém umění a kde se člověk občas alespoň trochu zasměje, i přesto, že to také není žádná hitparáda, tak takovýto pořad Kameňák převyšuje o 2 třídy ... Mám pocit, že TV Prima už uplně přestala dávat nějaké rozumné filmy a všechen svůj vysílací čas obsadila takovýmito debilními pořady a jejich nekonečnými telenovelami. Jediný dobrý krok za poslední 2 roky je, že ukecali Zdenka Pohlreicha natočit další díly Ano šéfe a jiné pořady o vaření s ním a že natočili seriál Vinaři, který má dobré herecké obsazení a pro mě důležitou věc - natáčí se v exteriérech ... naprosto nehovím seriálům odehrávajících se v několika místnostech ve studiu ... takže závěrem - Prima jede jeden ODPAD za drůhým ... ještě, že mají kanál jako COOL, který jim podle mě ještě drží sledovanost :-)(19.10.2014)

• Frajer42

Za svůj krátký život jsem již viděl hromady soutěžních českých pořadů nejrůznějšího zaměření. Nedovedu si ovšem vybavit žádný, který by v tom nejnegativnějším smyslu předčil tuhle sračku. Vydržel jsem se dívat celých 15 minut prvního dílu. Dost by mě zaskočilo, kdyby jich více vůbec bylo odvysíláno. Do prvního dílu bylo pozváno 6 retardů a dva moderátoři. Ze všech zúčastněných jsem snesl pohled pouze na pohublého Gondíka, který se snažil, seč mu síly stačily, udržet pořad nad hladinou sraček. Nepodařilo se! Zbytek mně strašně, ale opravdu strašně, vadil. Vtipný okamžik není v pořadu jediný. Tedy za těch mnou zhlédnutých úvodních 15 minut. Místo toho je k vidění pohár trapnosti toho nejhrubšího zrna. Nic tak debilního tu roky nebylo! Opravdu nepřeháním. Nevěříte? Přesvědčte se sami! Vhodné maximálně pro totální retardy.(28.9.2014)

• Johny303

Je to vážně nudné a to jak po stránce ,,disciplín" dá-li se tomu tak říkat, tak i po stránce rádoby siláckých hlášek z obou táborů, které rozhodně nepůsobí roztomilým či vtipným mezipohlavním popichováním a jsou spíše dost trapné... Osobně mě to zklamalo a mrzí mě to, protože soutěže jsou přesně tím typem pořadu, který v našich televizích chybí - Prima nás navnadila reklamní prázdninovou kampaní na soutěže s velkým S, tedy na Muže proti ženám a na Kdo je kdo? Mně se ovšem nelíbí ani jedno. Pokud neumí podobné záležitosti vytvořit vtipně či zajímavě, tak ať se na to raději vykašlou, případně ať se zaměří na obnovení vědomostních soutěží jako je Milionář... Mimochodem, kvalitu tohoto pořadu narušuje už jen samotná volba lidí, třeba Kostková je snad všude, fakt ,,promyšlenej" tah.(4.10.2014)

Myšlenkový pochod nepochod, tahle zábavná soutěžní show by si zatím odchod ze sobotních tv obrazovek dávat nemusela. Dobrá varianta pro ty, kteří moc (intelektuálně) neřeší, co si pustit na víkendový večer v televizi, a chtějí se třeba vyhnout ohranému filmu nebo nudnému programu z konkurenčních tv. Pochopitelně ona "pokleslost" tv zábavy je dost relativní pojem. Když bych chtěl jít hodně na dřen, nutně bych napsal, že televizní zábava byla, je a bude vždy více či méně pokleslá a vždy se v její dlouholeté existenci a vývoji objevovaly typy pořadů, které nekorespondovaly s tak úplně dobrým vkusem, soutěžilo se v družstvech i v jednotlivcích a divácký úspěch to mělo. Nevidím nic tak obludného na tom, když si do obýváku pustím Kostkovou s Gondíkem coby hrající kapitány, kteří neustále vymýšlejí něco neobvyklého, originálního, šaškují, pitvoří se a baví. Družstva žen a mužů tvořená vždy třemi osobnostmi z českého showbizu plní adekvátní funkce. Pravda, jejich výběr by mohl být pestřejší, ne úplně všichni z nich se při zápolení vzorně baví na jedničku, a občas ráz soutěže je poněkud cyklický, ale televizní národ to zatím neodpískal a nevidím to tak černě, jak ti, kteří v tomhle vidí jen zoufale přihlouplou komerční show, která se od původní myšlenky, tedy diferenciálnost mezi oběma pohlavími, postupem času odklonila, a nyní především plní určitá divácká měřítka pro tuzemskou soutěžní show. Až to začne být nesnesitelně otravné, což se reálně může stát, pak se televizní obrazovka bude v sobotu večer černat, protože si zkrátka už tuhle neotřelou a v určitých detailech až interaktivní show, nepustím. Mé hodnocení: 60%(19.10.2014)