Metalinda - Zaľúbená žaba (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Slovensko, 1991, 4 min

Filip Renč

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (4)

• MM_Ramone

Hudobná skupina Metalinda dávno upadla do zabudnutia. Dnes po nej už ani pes neštekne. Bola to taká podivná socialistická hard rocková kapela, ktorá bola svojho času na Slovensku dosť populárna. Časy najväčšej slávy zažívali práve v dobe, kedy bol vyprodukovaný i video klip ku ich skladbe "Zaľúbená žaba". Ja osobne som im nikdy neprišiel na chuť. Keď som teraz po rokoch natrafil na tento klip, tak jediné čo ma na ňom zaujalo je mladučká Aňa Geislerová, ktorá si tu pod režisérskou taktovkou svojho vtedajšieho partnera Filipa Renča, zahrala tú mladú "Zaľúbenú žabu". *(9.3.2015)

Metalinda v 80. letech zdárně konkurovala nejlepším československým skupinám. Klip k písni jako by byl o krok (spíš o víc) pozadu za energičností hudby (i když taneční scény ztrátu dohánějí). Závěrečná metamorfóza Ani je (ne)očekávaná.(20.6.2015)

• Karamanlis

Mohli do toho klipu obsadiť hodnovernejšieho herca, to že mladé zaľúbené "žaby" hádžu zamilované listy do schránky zrovna rádoby rockerovi Palimu Drapákovi, ktorý tam v tom klobúku vyzerá ako tretí člen v 80. rokoch populárnych západonemeckých Die Supernasen nevyznieva moc presvedčivo.(31.5.2017)

Dokonalé. Milujem pesničku, milujem klip...(19.4.2016)