Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po druhé světové válce se do fašistického Španělska začínají sjíždět filmaři. I přes vládu pevné ruky generála Francisca Franca tu nacházejí zázemí a skvělé lokace, ve kterých mohou natočit velkolepý film o královně Isabele I. Právě Franco je do projektu velice zainteresovaný a je připraven do něj vložit nemalé peníze. Neví však, že režisér nikdy nenatočil zvukový film, scenárista nikdy nenapsal kvalitní scénář a producent nikdy nevyprodukoval nic dobrého. Jedinou skutečnou hvězdou tak je Macarena Granada (Penélope Cruz), která několik let strávila v Hollywoodu. Po návratu do Španělska Macarena sama zjišťuje, že většinu kolegů už potkala při natáčení snímku Dívka tvých snů – profesionalita týmu se od té doby ale nezměnila... (Fénix Distribution)

(více)

Videa (14)

Trailer 2

Recenze (8)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Nechcem byť zlý, ale tento snímok je podobne zbytočný, akým bol ten spred 18-tich rokov, v ktorom sa prakticky nič zásadné nedeje, akurát si tvorcovia sem-tam vystrelia napríklad aj sami zo seba. Otázka je, či na to bol vôbec niekto v kine a ak áno, aké boli pohnútky, lebo takéto snímky podľa mňa dokážu plnohodnotne zaplniť televíznu tvorbu. 50 % ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Španělský bizár, jehož název do puntíku odpovídá tomu, kdo v něm hraje první housle. Nepodařilo se mi sice přijít na to, co to všechno dohromady mělo znamenat, ale zase jsem film viděl na plátně, což vzhledem k většinové ignoraci našich kin považuji za výrazný úspěch. Beru Španělskou královnu jako trefnou satiru filmařského světa a jako oázu v mainstreamové tlačenici multiplexů. ()

Galerie (41)

Reklama

Reklama