V rytmu bubnů (TV film)

V rytme bubnov

Komedie / Drama / Hudební

USA, 2014, 101 min

• Rodriguez

V rytmu bubnů je nefalšovaným hudebním dramatem, takže se nenechte zmást komedií, tou rozhodně není! Doporučoval bych zkrácení stopáže na krásných 80 minut a bylo by to koukatelné. Jinak se jedná o bubnující nudu okořeněnou o jednu ubrečenou pipku, která se nechce vzdát a jde tvrdě za svým vysněným cílem. 15%(20.4.2017)

• omega_SK

A dalsia NegroLand blbost ... TFUJ !!!(26.5.2016)

Po dvanástich rokoch natočiť druhý diel na tému pochodových kapiel celkom odvaha. Tvorcom muselo byť jasné, že tu sa už veľa nového nedá vymyslieť. Naša kultúra tejto tradícii nerozumie a tak je to dobre. Každý sme jedinečný a zároveň iný. Dej filmu bol predvídateľný. ale dá sa to prepáčiť. Bolo to vlastne o vyrovnaní sa s minulosťou a o odpustení Odkaz filmu pre všetkých je : Keď na sebe pracuješ a robíš čo Ťa baví výsledok sa dostaví. Je jedno v akom odvetví.(31.5.2016)

• lardko

Je to velmi nudné , bez nového nápadu , a navíc je to o něčem co mě absolutně nezajímá.(4.6.2016)

• tosastava

HBO, len tak ďalej s takými sračkami,onedlho bude táto "prémiová" TV stanica na úrovni Bollywoodu(27.5.2016)