How to Plan an Orgy in a Small Town

Komedie

Kanada, 2015, 101 min

Až mě překvapilo, jak mě ten snímek bavil. Jasně, erotik, nějaké ostřejší, je v něm minimum, ale je to celkem vtipné, má to docela dobou dramatickou linku a hlavně celkem příjemně úchylné postavy, které díky jedné "orgii" zjistí, co je vlastně v jejich životě důležité. Nenápadný snímek, který mě potěšil.(6.4.2016)

Pokud bydlíte někde na malé vsi či v menším městečku, kde každý každého zná a chcete tam začít dělat sexuální orgie, tento film je hlavně pro Vás! :-). Jen nezapomeňte, že budete muset dát dohromady nějaké ty místní kluky a holky a taky sehnat barák, kde se mají ony orgie odehrát. K tomu je dobré znát nějakou tu sexuální polohu (ideálně všechny tři) a pozvat i pákistánského starostu, který má erotické pomůcky vlastní a vezme si je sebou. --- Všechno je samozřejmě trochu jinak a pod rouškou trochu zvláštního názvu filmu se nám skrývají soukromé osudy, tajné lásky i dávné křivdy jednotlivých aktérů. Já jsem se výborně bavil a to se celkem také řadím mezi puritány :-). Tento humor můžu, protože to byl humor inteligentní a i když se film celou dobu točil kolem velmi intimního tématu, nebyl ani sprostý ani vulgární. Kdosi to tu spojuje s teenagerskými komediemi ve stylu prciček.. No pardon. Tohle je opravdu jiná liga. Všichni zúčastnění mi maximálně sedli (což je u orgií důležité že? :-)! a příběh sám byl celkem dobře uvěřitelný. Pravda milovníci orgií asi budou zklamáni, protože ač se film kolem sexu točí celou dobu, spíše se v něm o něm mluví než ... Ale i na nějaké ty divočinky ke konci dojde. Kanaďáci moc mile překvapili a natočili skvělou svěží komedii kde se otevřeně mluví o všem lidském a vše se bere s naprostou samozřejmostí. Bylo by to za 3,5 ale nakonec dávám za 4 spermie :-) abych tu trochu rozmnožil ty hvězdičky v hodnocení ! * * * *(11.7.2016)

Vtipná komedie, kde se o sexu otevřeně mluví a když už přijde nějaká akce, tak je vše decentně zakryto. Uspořádat orgie na malém městě, aby byli jeho obyvatelé in je dobrý nápad, ale nikdo nemá zkušenosti, jak to udělat. Tak jim musí radit Cassie, která se do městečka vrací po delší době, ale ukáže se, že to není ta pravá osoba na takové rady. Rozverná komedie má jistě svá slabá místa a viděl bych to tak na tři a půl hvězdy. Za ten bonbónek na konec v podobě "naked run" přidávám půl hvězdy navíc.(5.8.2016)

Černá ovce se vrací do rodného zapadákova na pohřeb své matky a místní buranka se rozhodne dokázat svou příslušnost k velkému světu tím, že uspořádá orgie. Že je panoptikum místních postaviček pro podobnou zábavu zcela nevhodné je celkem jasné a že si během toho všeho přítomní uvědomí, co je vlastně důležité, je také nabíledni. Ale i když se jedná do jisté míry o šablonu, působí film svěže i neotřele. Vzdor tématu tvůrci netlačí na pilu a nesklouzávají do vulgarit, ono uvědomění si priorit nepůsobí násilně, ale zcela přirozeně a funguje i humor. Nejedná se sice o typ komedie, u které se budete válet smíchy, ale úsměv vám vydrží prakticky po celou stopáž a to se počítá. Vyšlo i obsazení s neokoukanými herci a tak jediné, co zamrzí, je to, že Katharine Isabelle opět neukázala to, co by měla. 80%(5.6.2016)

No ty krávo... Manželský pár, který jde na swingers party proto, aby ženě vyvolali porod, protože muž je už unavený ("Mohli bychom začít? Potřebuji jen někoho, kdo ze mě vyšuká dítě!"), mě fakt rozesmál. Zajímavě pojatý, hodně zábavný a dobře obsazený (Katharine Isabelle neumí zklamat, Lauren Lee Smith je ve své odporné nechutnosti až úžasná, Deep Singh jako starosta je fakt řízek) příběh o tom, že nejdůležitější v lidském životě je spokojenost. Aneb maloměsto vrací úder. Alespoň ta závěrečná "nahá míle" by se mohla stát dobrou tradicí. Zaběhl bych si.(15.8.2016)