Policejní dohled

Stakeout

Komedie / Krimi / Romantický / Thriller

USA, 1987, 113 min

Inu, když se do CZ dabingu pustili v roce 1993 - 94 dva niemandové z Bohemia studio pod vedením Michala Pavlíka v roli režie CZ znění a rádoby zvukaře Antonína Němce, byla asi TV Nova, která si tento dabing objednala náramně překvapená a nebo totálně oslepená svými "úspěchy" na poli TV vysílání. Kolikpak těm dvěma výtečníkům ve svém oboru asi TV Nova vyplatila za odměnu? Já osobně bych jim nakopal zadek za tu jejich mizernou CZ dabingovou slátaninu. Mám možnost vidět záznam z TV Nova v tomto úchvatném CZ dabingu a mám k porovnání originál DVD v původním EN jazyku. To CZ huhňání bez zvuků a hudby v pozadí je dobré tak na výprask pro ty dva "umělce". Je mi z takové práce zle a rozhodl jsem se pro zhlédnutí originálu DVD. Jak si vůbec mohli tenkrát dovolit nabídnout takovou práci televizi s celorepublikovým dosahem?! Doufám, že se ti dva povedenci drží na trhu práce již pouze s lopatou v ruce ....(25.5.2012)

Reziser John Badham /Letajici Oko, Vitezove/ natocil celkom prijemny buddy movie s mne nesympatickym Emiliom Estevezom a Richardom Dreyfussom /Jaws, Absolvent/. Dialogy su obcas blbe a pribeh nudi, ale ta zaverecna autonahanacka na konci zabrala, takze film sa vysplhal do znesitelneho priemeru : 57 %(23.5.2015)

Ani nevim,kolik filmů od Badhama mám,ale asi dost.Krimi a akčních komedií natočil nespočet,tahle mu ale hodně přetekla do žánru komedie.Toho krimi materiálu,natož akce je tam hodně málo,ale to slovní jiskření mezi Estevezem a Dreyfusem,který shodou okolností ani moc nemusím,je ale naprosto skvělý,navíc i další obsazení je doslova prvoligový.Jako komedie podle mě už klasika žánru,jako krimi nebo akční spíš slabší průměr,v tomhle ranku natočil John lepší kusy.70%.(8.8.2019)

Naozaj pohodovú záležitosť sa podarilo vykúzliť vtedy ešte vo forme točiacemu Badhamovi za enormnej pomoci ústrednej dvojice, z ktorej vyčnieval hlavne Dreyfuss. Milé, dosť vtipné a keď treba, tak aj dosť dobre akčné. Autonaháňačka a záver sa podarili ako aj svieža Madeleine Stowe. 75%.(26.6.2008)

Určitě to sami znáte. Někdo vám dá tip na nějakej film, o kterym jste v životě neslyšeli, neni hvězdně obsazenej, distributorskej popisek ve vás vyvolává pocit, že vás nemá čim překvapit, takže byste si nikdy nic takovýho sami od sebe nepustili. Pak si to dílko přece jenom pustíte, parádně se bavíte od začátku do konce a jenom se nestačíte divit, jak je možný, že jste na něj nenarazili už dřív. A přesně tyhle pocity ve mně vyvoval Statekout po projekci. Skvělá oddychová zábava, čtyři silnější hvězdy.(26.3.2012)