Epizody(3)

Britská minisérie sleduje vzestup oblíbené britské zpěvačky z Liverpoolu. Priscilla "Cilla" Black amatérsky vystupuje jako zpěvačka v hudebních klubech, kde si jí později všimne legendární manažer The Beatles, Brian Epstein. (Dementra)

emma53

Měla jsem kvalitu filmu takovou (šok, on to byl rok 1914), že odpovídala o Lill z té doby, přesto to nebylo úplně to pravé ořechové. Určitě byl výběr do hlavních hereckých rolí vynikající a to nesmím pominout fakt, že písničky zpívala samotná představitelka Sheridan. Ale, je tady to ale.........i když tady byli Beatles pochopitelně v pozadí, tak mně casting dokonale zklamal. Přece jen bych je ráda trochu rozpoznala, tudíž kdybych nevěděla, kdo na co hrál, tak jsem totálně vedle. Jinak jsem o Cille nevěděla absolutně vůbec nic.......... ()

Dementra

Tří-dílná minisérie o životě a kariéře britské zpěvačky a televizní osobnosti Cilly Black. Příběh začíná v roce 1960 v Liverpoolu přímo před slavnou Cavern. A přijde i Ringo ☮ a spol. ()

BardDeLune

I když je tato minisérie o zpěvačce jménem Cilla Black nebo White moc se mi líbilo jak emotivně a nenuceně dokázal příběh vykládat život i Briana Epstena (neskutečným způsobem odehrán) ale i krásně natočit Liverpool a atmosféru klubů v 60. letech. Ode mne čtyři hvězdy. ()