Horské příšery

(TV seriál)
  • USA Mountain Monsters
Dokumentární / Reality-TV
USA, 2013, 50x45 min

1. Yahoo z okresu Nicholas Tým vyrazí do okresu Nicholas prozkoumat velkého tvora nazývaného Yahoo. Pokusí se ho polapit do obrovské kulatinové pasti.

2. Graftonská příšera z okresu Taylor Tým AIMS získá videozáznam obrovského tvora. Vyrazí proto do Graftonu, aby zde prozkoumal příšeru nazývanou Bezhlavá hrůza. Podaří se ji chytit?

3. Ďábelský pes z okresu Pike Tým AIMS vyrazí do kentuckého okresu Pike prozkoumat obrovského psího predátora, který ohrožuje místní farmáře.

4. Vlkodlak z websterského okresu Tým vyrazí do Západní Virginie prozkoumat legendárního vlkodlaka z okresu Webster, obrovské zvíře podobající se vlkovi spřízněné s dávnými bájnými tvory.

5. Drak chrlící oheň z okresu Pocahontas Tým zkoumá obrovského plaza nazývaného Ohnivý drak. Než se za ním vypraví po souši i po vodě, setkají se s očitými svědky.

6. Kozí yetti z okresu Boone Tým vyšetřuje podivného tvora nazývaného Kozí yetti. Proto než vyrazí na nebezpečný noční lov, zhotoví si vlastní past z ostnatého drátu. (Animal Planet)

pemap odpad!

No tj ale kravina. Honí se za něčím, co ani neukáží a nechytí a kameraman asi chodí ve speciálním oblečku, jelikož zvládá snímat utíkající burany z míst, kde by jej dávno muselo ono monstrum zneškodnit… Naprostá ztráta času! ()

chaometic

jde o fake, nikdy jsem neslyšel o kozím bigfootovy a že by někdo natočil vlkodlaka to mu taky nevěřím. všechno je to, až moc přesvěčivé. takže jak říkají experti- musí jit o fake ()

Kritik.

Nikdy nič neukážu, nikdy nič naozaj nechytia. To sú hneď minimálne 2 hviezdy dolu. Inak celkom fajn napínavé "Nič". ()

Svarec

Tak tohle může baštit jen totální idiot. Banda vidláků seskáče ze čtyřkolek, chopí se kvérů a kamer a vyrazí pátrat po nestvůrách. Narozdíl od seriálů typu Destination Truth se tohle ani nesnaží tvářit trochu seriózně a naplno na kameru ukazuje CGI šmouhy (jakože údajné nestvůry). Fakt by mě zajímalo, jestli se tvůrci fakt snaží někoho oblbnout nebo jde o záměrnou parodii. ()

LION-MR.T

Tomuhle nevěřím ani slovo. Banda starých vulgárních buranů s jedním tlustým mladým buranem s puškama hledá obludy. V každém díle objeví a přijdou na něco co ostatní ne. Tak tohle neberu. ()