Glue (TV seriál)

Drama / Krimi

Velká Británie, 2014, 45 min

• petrsv

Pominu Cikány, kteří zřejmě mají zmutovaný gen, zapálenou, ale poněkud zmatenou policistku i zvukové efekty jak z amerického filmu. Největším mínusem je však kamera, která se snaží být děsně cool, takže je kolikrát vidět sebemenší chlup na tváři, ale divák se díky tomu jaksi ztrácí v prostoru. Konec divný, dost divný, jednání Tiny nebylo věrohodné. Jinak ale výkon herců skvělý, pěkné prostředí, na víc než 2* to ale není.(17.1.2016)

Taková klasika ze zapadákova, kde jedna vražda spustí kolotoč událostí, díky nimž začnou ze skříní vypadávat kostlivci. Občas to trošku zaškobrtne, místy zanudí, ale tam, kde scénář a režie trošku haprují, napravují vše postavy, které jsou výborně napsané a samozřejmě herci, kteří je ještě lépe zahráli. Už dlouho se mi nestalo, abych viděl tolik neznámých tváří zahrát tak dobře. Potěšil mě i fakt, že jsem až do konce netušil, kdo je vrahem a to se počítá. Určitě se ke Glue nebudu v budoucnu vracet, ale za podívání rozhodně stojí. 70%(13.9.2015)

Velké překvapení. Velice dobrá příběhová linka a když už se někdy stane, že není tak originální, vyváží to herecké výkony. Především Billy Howle je naprosto úžasný, Callum Turner záhadný, Charlotte Spencer je také velmi dobrá. Jordan Stephen z Rizzle Kicks debutuje a odvádí také velmi dobrou práci. Do poslední chvíle nevíte, kdo je vrah, ale možná jsem nakonec očekával něco jiného, ale i tak skvělý seriál!(4.11.2014)

Dobre rozjete po prvnim dile, uvidime, kde to dojde. Libi se mi prostredi a nektere postavy jsou zajimave nacrtnuty.(20.9.2014)