Komentáře uživatelů k TV filmu (121)

Fin Shaprd hodí starostlivý pohled směrem k potemnělým nebesům a je mu to jasný. D.C. není v bezpečí. Žraločí odér mu lehoulince lechtá nosní dírky a Fin už ví, co to znamená! Dnes v noci nepůjde spát, jelikož se na pobřeží žene tornádo. On si roli hrdiny nevybral, ona si neprozřetelně vybrala jeho, neboť kdo jiný lépe dokáže ochránit jeho rodinu než on sám?! Shaprd umí vyrobit geniální smrtící zbraň na žraloky z kdečeho – z párátka, ořezané pastelky nebo ze stožáru na vlajku. Chvála Bohu za americký nacionalismus, že maj tyhle stožáry vždy při ruce. I přesto, že se s Finem osud nemazlí a já zhruba po dvaceti minutách filmu přestala mít přehled, kdo přežil a koho už pozřely žraločí útroby (i když ani to neznamená definitivní konec postavy ve filmu), tak i přes to všechno masakruje tenhle borec jedno rybí tělo za druhým (vivat filé). A když už je to trochu monotonní, tak se Fin pro záchranu světa nechá vystřelit spolu se svým taťkou do vesmíru. Jsou tam spolu v nějakej raketě a maj geniální plán, jak to obří tornádo zlikvidovat, já to teda úplně nepochopila, ale to bude tím, že nepracuju v NASA, že.(11.1.2017)

"Oh Hell Yes!" chtělo se mi nadšeně zařvat, když jsem při zjištění existence čtvrtého dílu Sharknada zároveň zjistil i to, že jsem ještě neviděl trojku. No a... No co bych měl vyprávět, TO se musí vidět. Začátek s Bílým domem mě uvedl do mírně euforického a halucinogenního stavu, ve kterém jsem pak strávil i celý zbytek filmu, takže můj názor samozřejmě nemůže být objektivní. Scénář tentokrát dosáhl nového vrcholu fantasmagoričnosti a servíruje všemožné špeky a hlášky tak frenetickou frekvencí, že ubohý divák je ze vší té megašílenosti brzy tak otupělý, až mu začnou přicházet na mysl kacířské myšlenky typu "no ta jednička a dvojka byly lepší", nebo "ta Zieringova dcera je ale fakt hnusná pizda", nebo mu začnou trochu vadit věci, které mu v jedničce a dvojce nevadily (třeba příliš "vyzoomovaný" obraz). Ale v oné temné chvíli pochyb se na scéně jako deus ex machina zjeví starý dobrý Hasselhoff se starým dobrým utajeným raketoplánem, pomocí kterého se to se synem rozhodnou naprat z orbitu obřím gigalaserem přímo do sharknada, čímž děj nabere nové grády. Ale pozor na žraloky ve vesmíru! Uff... Pátá za kulervoucí a extrémně haluzní poslední čtvrtinu, při které je divákův mozek nemilosrdně katapultován až někam za hranici exosféry.(24.8.2016)

Kurva, tohle je prostě skvělý :D(13.2.2017)

Čímdál lepší...Fin je Bůh!(10.9.2015)

Festival kreativity a neomezených možností. Nelze jinak než dát 5*(18.11.2016)

Skoro 60 minut jsem si říkal, že už už se nemůže objevit nic, co by nebylo i v předchozích dílech, ale naštěstí to byl omyl. Závěr filmu opět redefinuje vrchol debility. Další 80 zabitých minut. A tak to máme rádi!(15.10.2015)

Žralouni dokousají White house již v titulcích!!!!V Olympus has fallen to trvalo 12 minut!!Okusuji plovák pobřežního hlídače blahem!!!(23.1.2016)

Tahle sága je každým dílem lepší a lepší :) Ještě větší porce zábavy než v předchozím díle. Epické finále ve vesmíru s Davidem, je prostě epesrades :)(5.8.2015)

Oh hell yes, stay b , include more , wthn(26.7.2015)

TY VOLE TY VOLE TY VOLE!!! Tohle je prostě neuvěřitelný! Poslední půlhodiny jsem na to koukal s otevřenou pusou a střídavě se křenil do pantů! A ten závěr - EPIC! EPIC! EPIC!(25.11.2015)

Vetsi slataninu,aby clovek pohledal. Tenhle film by byla urazka inteligence divaka, ale me nastesti idiot urazit nemuze, tak to neberu osobne. To jsem chtěl napsat původně. Po desátém shlédnutí musím napsat, že ten film nemá chybu :-) Dělám si srandu, tohle vidět 10x nejde...(14.2.2017)

Po několika panácích tvrdého je to asi ten nejvtipnější film. Proto nemůžu jinak než 5*(2.8.2015)

Tak znova ten záver nemal chybu :D:D:D nad moje očávakania :D zatiaľ najlepší diel podľa mňa :D sa divím, že ma to ešte dokáže prekvapiť :D TOP: 75 caliber mascara, Shark in space :D(14.8.2015)

Ano je to naprostá chujovina, bejkovina a blbost, ale co naplat Sharknado 3 mě bavilo a navíc tomu dodávala šťávu Ryan Newman a Cassie Scerbo za mě 80%(8.8.2015)

Mám pocit, že milovníci filmového trashu hodnotia tento kúsok zámerne vysoko. Ano, je to trash najvyššej úrovne, ale stále je to len odpad. Takže dať tomu ****, to je dosť mimo.(31.7.2015)

Tak toto dielo posúva hranicu dementnosti až do výšin vesmíru. Fakt som nevedel či sa mám smiať alebo plakať, tak som si ako kompromis zvolil plakanie od smiechu.(30.8.2015)

Absolutně dokonalé...u jedničky sem se nepřestával válet po zemi a vidět šplhat žraloka to prostě stojí za to a nápad je fakt originélní ..dvojka byla slabší, ale rozplácnutá černice velkým skvrnitým je taky fajn.....ovšem číslo 3 to je high octanem nadupaná dvoumotorová řež, která Vám nedovolí odtrhnout očička od tohodle másterpísu a konečnej porod je fakt síla...tekly mi proudem slzy velký jako angrešt a bránici sem měl tak rozcupovanou že sem uvažoval o kontrolce:-) a k hercům tak před těmi smekám...točit tohle a mít u toho vážnej xicht je umění zábavy.....a pro pseudointelektuály nečtěte to a ani se na to nedívejte...máte hlavičky příliš vražené v prdelkách a svatozáře utažené tak že se nejen nedovedete bavit,ale ani neumíte ocenit kvalitu,která se stává kultem a váš smysl pro humor chcípl dříve než mrtvé moře onemocnělo(15.4.2016)

Vynikající komedie.(28.7.2017)

Tak nám z toho, zdá se, vznikla taková pěkná tradice, že se jednou za rok hezky sejde Ferrante s Levinem, Zieringem a dalšíma vtipálkama a pořádně se odvážou. A doufám, že jim ještě pár sezón nedojdou naprosto megaúchylný nápady, který nepopíšu, ptže nechci spojlérovat. Epické finále s dopadem uzenáče, prošvihnutým porodem a plukovníkem na měsící trumflo úplně všechno, co kdy bylo i nebylo vycucáno z palce - poslední čtvrthodina mi málem urvala bránici. A to jsem byl, prosím, handicapován tím, že jsem byl donucen shlédnout českou verzi, ve které 5 postav dabuje Hájek a dalších 10 Maxián, což by naprosto deklasovalo úplně cokoliv. A ty obrázky v hlavě, co po tomhle šíleným twisteru zůstanou... Od akcí s nepochybně aspoň 20ti karátovou zlatou motorovou pilou až po žraloka odevzdaně se flincajícího v oblouku horské dráhy přímo šňůra perel! :-D Mmch žasnu, že některým z vás dokonce začíná docházet, že to celý je vlastně sranda - já věděl, že to nakonec někomu i dojde.(19.8.2015)

Řád zlaté pily. Hlášky typu "Tohle je za Ameriku!". Tohle snad ani není možný. Musím uznat, že je to fakt sranda, zvlášť když žraloci lítají i v budovách, kde rozhodně není žádný vítr a už vůbec ne tornádo. Vrchol filmu jsou pak žraloci ve vesmíru nebo porod dítěte v letícím žralokovi. Ale řekl bych, že velice originální téma létajících žraloků je možná už vyčerpané, i když... no necháme se překvapit. Pokud tento díl může mít 41 procent, pak 15. díl v roce 2027 může klidně získat oscara. Už se "těším". Musím ale uznat, že mi tato trilogie přijde daleko víc zábavná než mnohé "komedie".(25.10.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7