Reklama

Reklama

U Haliny v kuchyni

(pořad)
Reality-TV
Česko, 2014, 40 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! Pro nejbližší přátele a blízké připraví tradiční rodinné recepty a navíc přidá dobré rady, tipy a triky. (TV Nova)

Recenze (78)

tetraedr odpad!

všechny recenze uživatele

Vítejte u Másliny v kuchyni. Banánová velrybička Halina neustále předvádí co možná největší výstřih, který má všem jejím divákům dát ten pravý konejšivý pocit babiččina teplého náručí. Halina a její stojan na kola nám vaření zpříjemňují pestrou paletou velice humorných a jistě i pravdivých historek ze všech zemí světa, jež Halininy ( . )( . ) navštívily. V každé této zemi se našel minimálně jeden režisér, který moc stál o to natočit Halinin film, ale nakonec z toho vždy nějakou nešťastnou náhodou sešlo (není divu). Když už nestačí historky a máselná kuchyně, tak se Halina snaží vyplnit zbylý čas naprosto náhodnými situacemi spojenými s jejím máselným uměním a také velkou spoustou hostů, kteří ovšem nikdy nedorazí, takže Halina musí své pseudoukrajinskomáselné pokrmy vždy sníst sama a podle toho i vypadá. Vše je korunováno ještě nezbytným množstvím reklamy na TESCO a jeho vždy perfektní regály překypujicí zdravými, čerstvými a voňavými potravinami. Nesmí chybět ani velmi vstřícná obsluha (ta je v TESCU naprostou samozřejmostí). A na závěr, dle Halinina vzoru, jedno přísloví: Stojí-li tvé jídlo za hovno a světlo showbusinessu ti již zhaslo, nevěš hlavu Halino a přidej tam máslo. Dobrou chuť. ()

RedAK odpad!

všechny recenze uživatele

Už jsem nedoufal, že tento světácký televizní počin budu někdy komentovat, poněvadž doposud mi k literární onanii postačil gastronomický terorista Láďa Hruška, jenže on chudák nedávno dostal od Novy padáka, protože ho management začal v jeho kulinářském inovátorství trošku krotit a Láďovi přece NIKDO nebude říkat, že knedlík do pudinku nepatří, takže se to celé zvrtlo, kontrakt pozbyl platnosti a Nova teď řeší, zdali jeho sekci tematicky zaplácnout videonávody na výrobu výbušnin, nebo piss pornem. Takže pro ty, jenž rádi žerou hovna, tady zbývá už jenom náklaďák Halina, nebo gurmánské rodinné recepty na špagety s vaginální omáčkou od paní Otýlie K. z mimibazaru. Ok, teď jsem nejspíš trošku vědomě přestřelil, protože Halina určitě nezapéká kuřecí předkožky a nevyrábí smažený sýr z pomazánkového másla, jako právě Láďa, ale v tomto případě jde spíše o soudnost televizní stanice, která do pořadu obsadila dvoutunového požírače koblih, pneumatik, kovošrotu a zkrátka všeho, co alespoň zdánlivě připomíná cokoliv, co by si mohla skrzevá omastkem nalubrikovaný hrtan protáhnout na svoji žaludeční skládku cholesterolu. Na druhou stranu, pokud váš žaludek vypadá jako Grand Canyon po náletu Javořických klobás, tak toho asi stejně moc nezmůžete a občas společně s dvoumetrovým štrúdlem sekané prostě sežerete i talíř nebo stůl. Jako nic proti, jen se mně na to docela špatně dívalo a taky je naprosto evidentní, že Halinino monumentální pozadí má vlastní gravitační pole, proto se občas stane, že zmatené přírodní zákony nefungují jak mají a někde na jihu Ameriky zaprší sledi. Ovšem dost už toho posmívání, takže si dovolím tento komentář zakončit Halininým autentickým citátem - nejdůležitější jídlo dne je jídlo! ()

Reklama

Desires odpad!

všechny recenze uživatele

Pravdou je, že pro mě je Halina spíš pisatelkou fejetonů, který měly grády kolem roku 2000. Její povídání se někoiikrát opakovaly, v podstatě se světu předkládala jako oběť, do který v jejím okolí kdekdo ryje. Nikdy jsem neměla potřebu slyšet něco o tý její ekobio dceři, vnukovi anebo o rýpavým manželovi ( kterýho nakonec velmi milovala a vůůůůbec takový nebyl. tak proč to pak říkala žé)....Ale vůbec nikdy jsem neměla potřebu vidět JI u vaření. Je to fakt jako výsměch a divím se jí. Ale jinak - ta kuchyně není logicky její...je to studiová úprava. Její pravá kuchyně byl takový kamrlík, k vidění v Prostřenu. Co jsem zaslechla, hodně se paktuje s Kohákem, kterýho tam má často. Nemusím ho, další důvod pro to nedívat se. A naposledy mi její recepty ani nepřijdou zajímavé. ()

Karlos80 odpad!

všechny recenze uživatele

Halina Obrowská opět na sračkometu, ale tentokrát u žrádla (jak jinak to je teprve ten pravý job). Nevidím jediný, byť sebemenší důvod, proč zrovna tahle bývalá banánová velryba..? Která by se podle mě, měla v prvé řadě spíš dobrovolně přihlásit někam na odtučnovací kůru (bo se mi do jedný bedny prostě nevejde) a nebo uvádět pořad kde se nevaří a nežere, ale kde se drží hladovka! Viděno jednou zcela náhodou u známých a doufám že i naposled.. ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Notypičo! Halča zpucla hrocha... zalitého čekuládou. S několika hektolitry velice přeslazené šlehajdy, co? A to vše opakovaně. No nic, je vidět, že jí chutná čím dál, tím víc. Proč by tedy nemohla vypustit do světa nějaké ty recepisy, když tak dokázala učinit i Rákosníček, stržený splávek Kořínková nebo exces Hruška. A protože žijeme ve světě, v němž se o tajích výchovy lidského potěru rozepisuje třeba taková strčprstskrzpysky Decastelo, má starý dobrý trajekt Halina plné právo k seberealizaci. A ono to nakonec není tak strašné... něco by šlo i sežrat, obzvláště v kocovině... Pawlowská protentokrát vypráví brepty ze svého spokojeného života, nevykrádá storky z Reader`s Digest, tedy drobný plus navrch. A hele, Koháku, začínáš to mít nějak moc na háku, ne? ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama