Vincent (festivalový název)

Thomas Salvador

Julie Salvador

Kostýmy:

Alice Cambournac

Supersilak, ale jenom ve vode. Bylo by to tak jako geeky mile, kdyby tomu chybela dramaticka zapletka v druhe pulce.(3.8.2015)

Netradičně pojatý film o superhrdinovi. První polovina filmu je taková nemasná, ale po polovině je to velmi slušná zábava o tom jak superhrdina se schopnostmi fungující pouze ve vodě prchá před policií.(6.7.2015)

Velmi jemná sonda do nenápadnosti zázraku. Kdyby byl film ještě o pár minutek kratší, byl by přímo geniální.(22.7.2015)

• vteco

Opravdu nepochopený film, za kterým mi zůstává rozum stát. Představení "superhrdiny" Vincenta probíhá příjemným a nenásilným způsobem, jenže k mé nelibosti to celé trvá, dalo by se říci, celý film. Určitě by nebylo na škodu přidat alespoň nějaké dialogy a nesoustředit se pouze na kamenný výraz hlavního herce, který měl pravděpodobně odvyprávět celý, neuvěřitelně obyčejný a prázdný příběh. Němé utrpení. [25%] | 50th KVIFF(11.7.2015)

Minimalistický film. Přesně takový filmy jsem čekal, když jsem jel na KVIFF poprvé.(10.7.2015)